20 שנה מנגנים בקונצרט השנתי בביה"ס "הרצל"

כמידי שנה, גם השנה נערך הקונצרט המרהיב של ביה"ס "הרצל" באולם שבבית הספר. הקונצרט הינו מסורת רבת שנים, כבר 20 שנים שתלמידי ביה"ס "הרצל" מופיעים בקונצרט חגיגי בכלי נגינה שונים בפני קהל אורחים מכובדים, הורים והצוות החינוכי של ביה"ס.

גם השנה, כמיטב המסורת, הופיעו מגוון תלמידי ביה"ס מכיתות ב' – ו'  בכלי נגינה שונים כגון: צ'לו, כינור, חליליות, חליל צד, קלרינט, דרבוקה וכלי הקשה נוספים.

התלמידים הנרגשים שהופיעו בקונצרט התאמנו ללא לאות במהלך כל השנה בעזרתם של המורים למוסיקה אשר חושפים את תלמידינו להיכרות עם שפת התווים, לימוד נגינה, שירה, הכרת יצירות מוסיקאליות, הכרת מלחינים ויוצרים חשובים בארצנו ובעולם.

הנהלת ביה"ס והצוות החינוכי בביה"ס "הרצל" רואים בלימודי הנגינה והמוסיקה שליחות חשובה אשר מאפשרת לתלמידים רבים להתנסות בנגינה, להתקדם ולשפר את נגינתם בשיעורי המוסיקה השונים ולפתוח בפניהם צוהר חשוב לעולם המוסיקה.

הערב נחתם במחיאות כפיים סוערות של קהל האורחים לנוכח נגינתם המופלאה של תלמידי ביה"ס הצעירים והבוגרים כאחד. הורי התלמידים היו נרגשים מאוד ונלהבים לראות את ילדיהם משתתפים בערב מוצלח זה עם התפאורה המעוצבת, הארגון המוקפד והופעתם המדהימה של התלמידים, אשר יצרו אוירה קסומה לכל הנוכחים באולם.