"לב המרכז": נחנך השבוע מרכז ההשאלה למשפחות לאחר לידה ביוזמת מרכז מריאן לגיל הרך

מרכז מריאן לגיל הרך מפעיל מזה 15 שנים את פרויקט "מתנה", במסגרתו מופעלת מסגרת ליווי ותמיכה לנשים צעירות בשלבים הראשונים של הקמת משפחה.

IMGP4267השבוע נחנך "לב המרכז" כחלק ממערך זה  – מרכז השאלת ציוד ייחודי למשפחות לאחר לידה, הכולל עגלות, עריסות, סלקלים, אמבטיות, משאבות וכריות הנקה, משטחי פעילות, משחקים התפתחותיים, ביגוד וציוד רב נוסף.

לטקס החניכה המרגש, שהנחתה בחינניות רבה גל עטיה, עובדת סוציאלית ומנהלת גיוס המשאבים במרכז מריאן, הגיעו תושבים רבים בהם גם מתנדבות המרכז וכן אנה גריגורב, אימא צעירה, שסיפרה על חשיבותו של המרכז וכיצד צוות המקום, בהנהלת עדה גואטה, מסייע ומלווה אימהות צעירות בתחילת דרכן.

בטקס נשאו דברים השותפים למיזם בהם: מנהלת אגף הרווחה נחמה כהן, יו"ר מרכז מריאן אלון כנעני, מנהל המרכז יואל רחמים ומנהלת היחידה להתנדבות עירונית מרטין ממו. על הצד האמנותי בטקס הופקה להקת מרכז מריאן המופלאה בה שרים ילדים בעלי צרכים מיוחדים ואחיהם. הלהקה, בניהולו המוסיקלי של איציק סוויסה, ריגשה את הקהל בשני שירים וזכתה לתשואות גדולות.

מזל שניר, חברת הנהלת מרכז מריאן ויועצת ראש העיר למעמד האישה, מלווה את תכנית "מתנה" זה שנים רבות: "הרעיון של מרכז ההשאלה נולד מתוך פרויקט מתנה שכולל מערך ליווי והנחייה מטעם מתנדבות רבות עבור משפחות צעירות. המתנדבות מלוות את האימהות כבר בשלבי תכנון ההיריון, בזמן ההיריון עד הלידה ולאחריה. הציוד במרכז ההשאלה חיוני למשפחות צעירות והן מוזמנות להיעזר בו".

מנהל מרכז מריאן לגיל הרך יואל רחמים: "מרכז ההשאלה הוא ייחודי וראשון מסוגו בארץ ואנחנו שמחים על חניכתו היום במסגרת חודש המעשים הטובים. המרכז ישמש את תושבי העיר, את המשפחות הצעירות וכל מי שזקוק לו, אני מברך את מנהלי המקום, המתנדבים וכל מי שלוקח חלק ביוזמה הנהדרת הזו".

כתבות נוספות:  כל הסיבות לאכול פטרוזיליה המולטי ויטמין מן הטבע- 7 דברים שלא ידעתם על פטרוזיליה

לתמונות נוספות כנסו לעמוד הפייסבוק שלנו