אירוניה: פרץ למשרד עורך דין ויצטרך ייצוג של עורך דין

לפני מספר ימים (בתאריך 29.9 אחר הצהריים), התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי על פריצה למשרד עורכי דין ברחוב הרצל בעיר אשקלון. בעל המשרד עלה על ההתפרצות בעקבות האזעקה שפעלה במקום ומיד התקשר למשטרה. בתוך דקות ספורות כוחות סיור ובילוש של משטרת אשקלון הגיעו למקום, ערכו סריקות ונפתחה חקירה מהירה. באמצעות צילומי מצלמות האבטחה, השוטרים זיהו את החשוד משוטט במשרד ומחטט במגירות ולאחר מספר דקות עוזב את המקום דרך החלון.

photo_2015-10-04_11-14-45 עוד באותו הערב הגיעו בלשי משטרת אשקלון לביתו של החשוד, תושב אשקלון בשנות העשרים לחייו. החשוד נתפס כשלגופו פריטי הלבוש כפי שנצפו במצלמות האבטחה זמן קצר קודם לכן.

החשוד נעצר ונלקח לחקירה במשטרת אשקלון. לחוקרי משרד התשאול של התחנה סיפר כי מדובר באדם שדומה לו ובהמשך הכחיש את ההתפרצות. במהלך החקירה הבינו החוקרים כי ככל הנראה לאחר שפרץ למשרד פעלה אזעקה שהבריחה אותו מהמקום בטרם הספיק לגנוב דבר מה. לאחר שמעצרו הוארך פעם אחת, היום הוגש נגדו כתב אישום בבית משפט השלום באשדוד באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל בגין התפרצות לבית עסק.

רפ״ק אורן בוכניק ראש משרד הבילוש והמודיעין של משטרת אשקלון סיפר כי מעצר הפורץ התאפשר בזכות תגובה מהירה של שוטרי הסיור לצד חקירה ופעילות מהירה של בלשי התחנה. ״המאבק בפורצים ובגנבי רכוש הוא יום יומי ואנו משקיעים בו לא מעט מאמצים במישור המודיעיני ולא מעט אמצעי חקירה. בנוסף אנו מבצעים פעילויות יזומות שתכליתן מניעה וסיכול של התפרצויות וגניבות. בשורה התחתונה המטרה היא להבטיח את ביטחונם האישי ושלמות רכושם של אזרחי העיר״, מוסיף רפ״ק בוכניק.

כתבות נוספות:  הצלמת אלה מאירוביץ מקרית גת בתערוכה 70 שנים למדינת ישראל