​קמפוס נביאים מרענן לכן את הקיץ

בקמפוס נביאים של רשת המתנ"סים נהנים הקיץ עם היצע חוגי ספורט וכושר במיוחד לנשים ובמחירים נוחים.

עיצוב חיטוב עם המדריכות פיבי אסנר ועדי בשן

עיצוב חיטוב עם המדריכות פיבי אסנר ועדי בשן

עקב הביקוש הרב והמגוון בחוגים המוצעים לקהל הרחב בקמפוס נביאים מבית רשת המתנ"סים, החליטה מנהלת המקום איילה אוחיון, לרענן לקראת הקיץ את היצע חוגי הספורט ולאפשר למתעמלות קיץ מלא בריאות וכושר. נשות העיר מוזמנות ליהנות ממחירים אטרקטיביים כמוהם לא נראו בעיר ומחוגים מהנים בהובלת מדריכים מקצועיים ובעלי ניסיון.

חוג טאיצ'י בקמפוס הנביאים

חוג טאיצ'י בקמפוס הנביאים

מנוי חודשי לכלל החוגים (5 פעמים בשבוע) יעלה 140 ₪. מנוי לחוג אחד יעלה 50 ₪. הקמפוס מציע מגוון נרחב של חוגים: עיצוב חיטוב עם המדריכות פיבי אסנר ועדי בשן, זומבה פעמיים בשבוע עם המדריכות נועה אסנר ורגינה פיינגרש ופילאטיס עם המדריכה סברינה אסייג. השיעורים מתקיימים מידי יום בין השעות 20:00-21:00, בנוסף, בימי רביעי ניתן להירשם גם לחוג ריקודי בטן בהנחיית דורית ארובס בין השעות- 18:00-19:00( מחיר כלול במנוי החודשי). תרגול ריקודי בטן למתקדמות, אינו כרוך בחבילה ומתקיים ביום ד' בין השעות 19:00-20:00.

ולמי שמחפשות לשמור על הגזרה והבריאות גם בשעות הבוקר, הקמפוס מציע תוכנית ייחודית עם מגוון חוגים בשעות הבוקר: פילאטיס, טאיצ'י, יוגה, התעמלות בונה עצם ופלדנקרייז מידי יום בין השעות 8:00-12:15 בעלות חודשית של 160 ₪ לכלל החוגים. השיעורים מועברים בקבוצות קטנות ואינטימיות וניתן יחס אישי לכל מתעמלת.

חוג פילאטיס בקמפוס הנביאים

חוג פילאטיס בקמפוס הנביאים

מנהלת הקמפוס, איילה אוחיון מדגישה כי מענה ינתן לכל מתעמלת: "אנחנו מרעננים את חוגי הספורט לקראת הקיץ הקרוב ומציעים מנויים במחירים אטרקטיביים מאוד. נשים שאין באפשרותן לשלם את הסכום המלא יוכלו לפרוס את התשלום לתשלומים לפי נוחות אישית. נשים יקרות אני קוראת לכן להגיע, אל תמנעו מעצמכן את העונג והכושר, אנחנו בקמפוס הנביאים נסייע ונעמדו לרשותכן ומצפות לכן גם הפתעות, במהלך הקיץ נקיים מסיזומבה עם אחת המדריכות המובילות בארץ, כולן מוזמנות להגיע וזה מותנה כמובן במצב רוח טוב וחיוכים".

כתבות נוספות:  סגרו להם את החמצן

בקמפוס מזמינים אתכן להתרשם ולהגיע לשיעור ניסיון בתשלום חד פעמי של- 20 ₪ ליהנות מחוויה ספורטיבית ולשמור על הבריאות והכושר. במקום חנייה בשפע. לפרטים נוספים: קמפוס הנביאים: 08-6811159.