תלמידי "בן צבי" מציגים: "נוח"

תלמידי כיתה ב' העלו את ההצגה "נח" וקיבלו את ספרי התורה. המופע הועלה מספר פעמים בפני מפקחת בית הספר, מנהלת פסג"ה וסגניתה, נציגי שותפות ביחד (שיקגו), הורי התלמידים, ילדי גנים, תלמידי בית ספר שדות יואב , תלמידי בית ספר "שפרינצק" וצוות חינוכי מבית ספר "אלהודא" ברהט.

בהצגה השתתפו תלמידי כיתות ב' מבית הספר לאמנויות והפליאו בהצגה מודרנית, מקורית והומוריסטית, בעבודת משחק מעולה, הקראת טקסטים, מחול ושירה לצד תפאורה מושקעת. בהצגת הערב קיבלו הילדים את ספר התורה בטקס חגיגי. מנהלת בית הספר "בן צבי " לאמנויות, רחל אשכנזי, אמרה: "מדי שנה לומדים ילדי כיתה ב' שלנו סיפור נרחב מהתורה. השנה הם למדו את סיפורו של נח והלימוד היה משמעותי ביותר. בכניסה ראיתם את התערוכה הנפלאה של הדגמים, התוצרים והציורים שהכינו התלמידים. תוצרי האמנות מתקשרים למוטיב שנבחר בסיפורו של נח והוא היונה. כל תלמיד עיצב את היונה בהתאם להבנתו ותפיסתו את השלום ואף כתב את הדברים. אנחנו בבית הספר לאמנויות לומדים במהלך השנה תאטרון, מחול, מוסיקה, אמנות וכבר מכיתה א' ילדים מופיעים אצלנו. בסוף כל תהליך למידה שעוברים התלמידים הם מופיעים והשנה אנחנו שמחים לארח את תלמידי "שדות יואב " שהגיעו ליהנות מן ההצגה".

IMGP9935

מנהלת בית הספר "שדות יואב" הוסיפה: "המופע היה כל כך יפה. אני באופן אישי מאוד התרגשתי מהצורה שבה ילדי כיתות ב' מצליחים להופיע בצורה כה טובה ויפה. הסתכלתי על כל אחת ואחד, ראיתי את העיניים הזוהרות והרצון של הילדים לתת הכל כדי שהמופע יצליח ואכן כך היה. כייף היה לנו להיות אתכם הבוקר, זו היתה חוויה גדולה, המשיכו להשקיע ולהגיע להישגים!".

IMGP9927

תלמידי "שדות יואב " וצוות חינוכי מבית ספר "אלהודא" הגיעו לבית הספר "בן צבי " בקריית גת כחלק מהתוכנית "מובילי פדגוגיה איכותית", תוכנית ארצית בה נבחר בית ספר "בן צבי" להשתתף ולהדגים תהליכי הוראה למידה ייחודיים המשלבים מגוון תחומי אמנויות הנלמדים בבית הספר.

כתבות נוספות:  בלוני התבערה הגיעו ליער המלאכים למושב נועם ולכפר הריף

להצגה נח, שנכתבה ובוימה על ידי המורה אילת מנסיני, נלוותה גם תערוכה ייחודית ומלאת השראה במסגרתה בנו תלמידי כיתות ב' יחד עם הוריהם דגמים של תיבות נח עם החיות וכן עיצבו את יונת השלום.

בקרו בפייסבוק