תיעוד: נעצר חשוד ששדד קיוסק באיומי אקדח

ביום חמישי האחרון אירע שוד מזויין ברח׳ יהדות איטליה בעיר שדרות. בעל הקיוסק אמנם לא דיווח למשטרה על האירוע, אולם מידע שהתקבל אצל רכז המודיעין של משטרת שדרות הוביל את השוטרים אליו. בתום חקירה מהירה ולאחר שצפו בסרטון מצלמות האבטחה של הקיוסק, התחקו השוטרים אחר עקבותיו וזהותו של החשוד במעשה – תושב שדרות בשנות ה-30 לחייו.

כשנשאל המוכר ע״י חוקרי משטרת שדרות מדוע לא התלונן במשטרה, סיפר כי הוא מכיר את השודד ופחד שמא יפגע בו בעקבות תלונתו. עוד התברר כי טרם השוד נכנס החשוד לקיוסק ע״מ לקנות בירה. בשלב מסוים ניגש לדלפק, שלף אקדח ואיים על המוכר תוך שהוא מבקש לקבל את הכסף מהקופה. לאחר ששדד באיומי אקדח כ- 2000 ש״ח ובקבוק אלכוהול נמלט מהמקום.

ביום שישי האחרון יממה לאחר השוד, נעצר החשוד בביתו ע״י שוטרי הסיור של משטרת שדרות. בחקירתו הכחיש כל קשר למעורבותו באירוע וזאת על אף שנצפה בבירור בסרטוני מצלמות האבטחה.
באותו היום החשוד הובא להארכת מעצרו בבימ״ש. מעצרו הוארך בארבעה ימים. היום צפויה פרקליטות מחוז דרום להגיש כנגדו כתב אישום בבית המשפט המחוזי באר שבע בגין שוד מזוין.

מפקד משטרת שדרות סנ״צ אפי שימן ציין כי על אף שלא התקבלה תלונה במשטרה ע״י בעל הקיוסק נחישות השוטרים הובילה לחשיפת האירוע ובהמשך למעצר החשוד במעשה השוד. ״החשוד נכנס ללא מורא בצהרי היום לקיוסק ושדד באיומי אקדח את מוכר הקיוסק על אף היכרות מוקדמת ביניהם. בעזרת מאמץ מודיעיני שתורגם לחקירה מהירה ובהמשך לפעילות מבצעית נחושה עצרנו את החשוד בביתו. על מנת שנוכל להילחם בפשיעה באפקטיביות ולהעניק שירותי משטרה מיטביים לכל אזרח, חשוב לי להעביר מסר לציבור שומר החוק שלא יהסס לפנות למשטרה ולדווח על אירוע פלילי מכל סוג שהוא״

[c5ab_video c5_helper_title="" c5_title="" url="https://www.youtube.com/watch?v=V-hkEjVFTA8" width="100%" height="450" ]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.