תיכון רבין מציג: מחזור כ' הגדול מכולם

אחרי שכל התיכונים עשו זאת מזמן, הבגרויות הסתיימו והחופש "קורא מכל פינה" מחזור כ' של תיכון רבין,חגג את מסיבת הסיום ועשה זאת בגדול.

מחזור כ' שהכתיר את עצמו למחזור ממלכתי כבר בתחילת השנה,סיים את השנה במסיבה ממלכתית במיוחד.
לאחר ברכות של מנהלת בית הספר אילנה גז,נועה בן דוד רכזת השכבה ונציגי ההורים מלכה עזרא וליליה שטרופר, החל המופע האומנותי.

מחזור כ' עלה לבמה שתפאורתה ארמון קסום "הממלכה הנעדרת" של רכזת השכבה נועה בן דוד והמחנכות המופלאות נאווה שטרית,יעל רהב ,שרה רבנאים והיועצת נירית בשן.הורים ואורחים רבים מילאו את היכל אידית והאווירה המלכותית הורגשה בכל פינה. התלמידים הפגינו כישרונות ראויים לציון והעלו חיוך גדול על פניהם של הצופים.

את סיפור האגדה של הממלכה הגישה דור פרטוק בבגדי מלכה וספר אגדה ענק בידיה.את חוויות הממלכה,מסיפורי השכבה לאורך 6 שנים בתיכון, הציגו התלמידים במערכונים מתובלים בהומור שנון בעזרת דמויות טלוויזיוניות ססגוניות,ריקודים ושירים .את דמותן המיוחדת של המחנכות "לבשו" התלמידים יובל פרטוק,מישל גורביץ,לירון עסור,וצחי הרר.

המורים הכינו סרטון מפתיע בעזרת התלמידים המציג דרך "יצירתית" לטפל בבעיות משמעת,וההורים הפתיעו את התלמידים בסרטון שבו כל הורי השכבה מברכים את ילדיהם תוך כדי שיר.

כתבה וביימה את המופע נאווה שיטרית מחנכת ורכזת חינוך חברתי,לצידה המפיקה נועה בן דוד שלא וויתרה על אף אחד לאורך כל הדרך.יעל קפיטולסקי ושי רביזדה על התחום המוזיקלי,תומר רחמני מפיק הסרטונים,ספיר דהן על הכוריאוגרפיה,יוגב ושוקי זפרני על ההגברה אבי ודקלה על התפאורה.