תושבי הדרום לא אוהבים לשלם במובייל

85% מתושבי הדרום משלמים על מוצרים באמצעות תשלום באשראי בסופר, זאת בזמן ש46% משלמים –במזומן, בסופר. כך עולה מסקר של "יפעת בקרת פרסום", החברה המובילה בישראל לניתוח של עולם הפרסום ועבור חברת gnss למיתוג ופרסום דיגיטלי.

עוד עולה מהסקר, שנעשה בגרב מדגם מייצג על ידי מכון המחקר "רפי סמית", ש-42% מתושבי הדרום משלמים במזומן במכולת ו6% רושמים במכולת.

בנוסף, 18% מתושבי הדרום משלמים באמצעות רכישות מהאינטרנט, בדיוק כמו תושבי הצפון, ולהבדיל מתושבי חיפה ש30% מהם משלמים מהאינטנרנט.

בתוך כך רק 7% משלמים מהמובייל, זאת לעומת תושבי הצפון ש12% מהם משלמים מהמובייל. תושבי הדרום מדורגים כמעט אחרונים בבדיקה איזה אוכלוסייה מעדיפה את המובייל כאשר הירושלמים נמצאים במקום האחרון עם 3% מהם שמשלמים על קניות במובייל, מקום אחד לפני הדרומיים, זאת מתוך 5 אזורים כשבראש הטבלה נמצאים התל אביבים עם 14% מהם שמשלמים ממובייל.

 נתי-יעקובילדברי נתי יעקובי מנכ"ל יפעת בקרת פרסום: "כל המחקרים מראים שהמובייל תופס בהדרגה את מקומו של המחשב האישי, וללא ספק, זוהי הפלטפורמה המועדפת על הדור הצעיר שיהפוך בעוד מספר שנים להיות כח קנייה משמעותי"

 

בן-שמירלדברים אלו הוסיף בן שמיר סמנכ"ל לקוחות ב-gnss: "ככל שהזמן עובר האינטרנט מוכיח עצמו כפלטפורמה הרווחית והחשובה ביותר עבור חברות ומותגים, ניתן להבחין בעליה מתמדת ברכישות און ליין ואנחנו יודעים בבטחה שכוחו של המובייל רק ממשיך להתחזק"

כתבות נוספות:  דודו בן לולו מבטיח ומקיים