תגית: עיריית קריית גת

קרבות ארנונה: עיריית קריית גת דורשת את כל הכנסות הארנונה מאזור התעשייה המשותף המועצות הודיעו שיאבקו

  ראש עיריית קריית גת, אבירם דהרי, דורש ממשרד הפנים להורות למועצות האזוריות השותפות באזור התעשייה י.ש.גת לבטל את צו חלוקת ההכנסות מארנונה משנת 2013 לפיו הכנסות הארנונה מתחלקות בין כל השותפות. דהרי דורש רטרואקטיבית מ- 2017 את הכסף את הכנסות 2019 כבר הכניסה עיריית קריית גת לתקציב. ראשת המועצה האזורית יואב דוחה על הסף... להמשך קריאה »

הבוקר (ה') קוקו פחימה מגיש בקשת ערעור לבית המשפט העליון

המחוזי דחה עתירתו של קוקו פחימה פנה לבית המשפט העליון. בית המשפט המחוזי בשבתו כבית המשפט לעניינים מנהליים דחה את עתירתו של קוקו פחימה, ראש רשימת "הקץ המלחמה בשחיתות" שטען כי הבחירות למועצת העירייה לא התנהלו כחוק מה שהביא לכך שחסרו לקוקו 12 מנדטים להיכנס למועצת העירייה. פחימה הגיש בקשת ערעור לבית המשפט העליון.  ... להמשך קריאה »

בני כהן התמוטט באמצע שימוע ופונה לבית החולים

במסגרת הקיצוצים והצמצומים שעוברת עיריית קריית גת, ביום רביעי בצהרים החלו בעיריית קריית גת שימועים ל- 180 סייעות. צמצומי מישרות, ניוד וגם פיטורין.  השימוע השני היה של, בני כהן, עובד עירייה וותיק ומסור. במהלך השימוע קרס כהן ופונה בניידת נט"ן לבית החולים. יו"ר וועד העובדים, ראובן אלקבץ, הפסיק את השימועים. במסגרת הקיצוצים, הפיטורין, והניוד שעוברים... להמשך קריאה »

אבירם דהרי: "משרד הרישוי בקריית גת ייסגר בינואר"

למעלה מ- 26 שנים פועל משרד הרישוי בקריית גת, זאב בוים ז"ל אז ראש העירייה הוא שיזם את הקמת המשרד כדי לחסוך מתושבי העיר והסביבה את הנסיעה עד לבאר שבע. ביום רביעי השבוע הפתיע ראש העירייה, אבירם דהרי כשהכריז שהוא סוגר את המשרד בעוד כחודש. תושבי העיר יאלצו לקבל שירותי משרד רישוי בבאר שבע. עד... להמשך קריאה »

למה החליף מהאטמה גנדי כיכר?

תוך כדי הליכת ערב ברחובות קריית גת היפה הגעתי אל מול הקריה החרדית, שם לפני קרוב לשלוש שנים הציבה העירייה בקצה כביש ללא מוצא שמוביל לשום מקום אנדרטה על שמו של מהאטמה גנדי. בטקס חגיגי בנוכחות מכובדים מאוד שגריר הודו ורעייתו, מר ג'איידיפ והגב' מינאקו סארקאר, ראש עיריית קריית גת, אבירם דהרי, הקונסול והנספח הצבאי... להמשך קריאה »

במקום עיר חרדית בשפיר שכונה מעורבת השייכת לקריית גת

התוכנית להקים עיר החרדית מעבר לכביש 40 על שטחים השייכים למושב עוזה משתנה כעת והתוכנית היא להקים שכונה מעורבת חילונים, דתיים, חרדים שתהייה חלק מקריית גת. מדובר בפרויקט של כ- 10,000 יחידות דיור שמנהלת יפתח בראשות, מאיר ואזנה, מנכ"ל עיריית קריית גת תנהל. במענה לפנייתו של ח"כ יעקב אשר (יהדות התורה) למינהל התכנון שביקש לקדם... להמשך קריאה »

גברתי המנכלית – רבקה בוזגלו אושרה כמנכלית העירייה

רבקה בוזגלו מי שעד עכשיו שימשה כיו"ר דירקטוריון הגיל הרך ורשת המרכזים הקהילתיים ועמדה בראש אגף נגישות אושרה אמש כמנכל"ית העירייה. שני מועמדים עמדו לבחירת הוועדה לאיתור בכירים שדנה במשרת מנכ"ל עיריית קריית גת. מאיר ואזנה, שכבר משמש כמ"מ מנכ"ל העירייה ועומד בראש מינהלת יפתח שתעסוק בפיתוח השכונה המערבית על שטחי מושב עוזה כזו תסופח... להמשך קריאה »

תודה למשרד הפנים: עליית ארנונה מינימלית ב-2019

משרד הפנים הורה לכל הרשויות המקומיות, ובהן עיריית קריית גת, להסתפק בשנת 2019 בהעלאת ארנונה אוטומטית בשיעור של 0.32 אחוז בלבד ביחס לארנונה שחויבה לבשנת 2018. זהו שיעור העלאת הארנונה הנמוך ביותר ב-12 השנים האחרונות משרד הפנים הורה לכלל הרשויות המקומיות, ובהן עיריית קריית גת, להסתפק בשנת 2019 בהעלאת ארנונה אוטומטית בשיעור של 0.32 אחוז בלבד... להמשך קריאה »

רישום למוסדות החינוך על פי אזורי רישום

אזורי הרישום לשנת הלימודים הקרובה יהיו על פי אזור המגורים. אחרי שנים של רישום פתוח בו כל הורה בחר את המוסד החינוכי על פי רצונו החליטה עיריית קריית גת לעבור לרישום על קרבת המוסד החינוכי לכתובת המגורים. המטרה עיבוי תיכונים ובתי ספר שסובלים מרישום נמוך של תלמידים. לשנת הלימודים תשע"ט (הנוכחית) יכול היה כל הורה... להמשך קריאה »

אבירם דהרי לעובדי העירייה: קיצוצים כדי לא להגיע למצב שהיה לפני 15 שנים

ביום שני כינס ראש העירייה, אבירם דהרי, את עובדי העירייה לאסיפה שעסקה במצב הכלכלי הקשה של עיריית קריית גת. דהרי התחייב לעובדים שלמרות הכל יקבלו את המשכורות בזמן. דיבר על התפתחות העיר ב- 15 שנות כהונתו, ועל הצורך בקיצוצים כדי לא לחזור לימים שקדמו לבחירתו. יש לנו פער תקציבי של עשרות מיליוני שקלים סיטואציה שאנחנו... להמשך קריאה »