תגית: בית ספר בגין

נתפס נוהג בפסילה על משאית ברחובות קריית גת

חודש ימים אחרי שקיבל שלילת רשיון לשלושה חודשים  נהג (28) תושב קריית גת, הוא נתפס היום על ידי השוטרים נוהג ברכב משא. תושב קריית גת שהחל את תקופת ריצוי פסילת רישיון נהיגתו הן רק בתאריך 16.12.18 וזאת למשך 3 חודשים, עפ"י פסיקת בית המשפט באשדוד, נתפס היום נוהג במשאית על ידי השוטרים. הנהג הועבר לחקירה... להמשך קריאה »

גל מעצרים גל מעצרים הבוקר בדרום במסגרת "פיצוח" סוכן סמוי, הראשון לשנת 2019

"דראג-נט"- היחידה המרכזית של מרחב לכיש במשטרת ישראל הפעילה בחודשים האחרונים סוכן סמוי שסייע באיסוף ראיות כנגד עשרות חשודים, לרבות קטינים, בעבירות סחר בסמים המסוכנים באמצעות יישומון. הבוקר בוצע גל מעצרים נרחב בדרום ובמהלך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם של החשודים בבית המשפט. הבוקר הותר לפרסום כי במהלך ששת החודשים האחרונים פעל סוכן סמוי... להמשך קריאה »

המשטרה עצרה שני תושבי קריית גת מנסים לשדוד רכב להעברת כספים

תגובה מהירה של שוטרי ובלשי משטרת ישראל בקריית גת הלילה, הביאה למעצר שני חשודים בהתפרצות לרכבי ״מודיעין אזרחי״ המשמשים להעברת כספים. ברשותם נתפסו כלי פריצה וראיות נוספות. הם הועברו לחקירה ובמהלך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם בבית המשפט. הלילה לאחר חצות התקבל דיווח במוקד 100 במשטרה על אדם רעול פנים שמסתובב סמוך לרכבי החברה... להמשך קריאה »

שני נערים הביאו ללכידת פורץ

תושייה של שני נערים (13 ו-12.5) תושבי קריית גת, הביאה למעצרו של חשוד (18.5) תושב הצפון שפרץ במהלך הלילה לשתי דירות מגורים וניסה לפרוץ לדירה בה שהו שני הצעירים טרם יצאו ליום לימודיהם. החשוד שנתפס הועבר לחקירה ומעצרו הוארך בבית המשפט. ביום ראשון השבוע הגישה שלוחת תביעות לכיש כתב אישום נגדו.   "ראויה לציון תושייתם... להמשך קריאה »

צריך להיאבק בשחיתות שלטונית כאילו כל חייו תלויים בכך

אחת העובדות הידועות היא שחרף הצרות הגדולות שבהן שקוע ראש הממשלה ומנהיג הליכוד, בנימין נתניהו, אין עדיין מי שייקח מידיו את מושכות השלטון. באין מתחרה שיאיים על כסאו, הוא ממשיך לשדר מנהיגות כרגיל, בלא לחשוש ממי שמעז לחסום את דרכו. בצד בין הצללים ממתין בשקט ובבטחה, יורשו העתידי של נתניהו, גדעון סהר. ממתין עד שיגיע... להמשך קריאה »

השומר הצעיר פתח רשמית את שנת הפעילות

ביום שלישי התקיים טקס פתיחת השנה הרשמית בתנועת השומר בצעיר השומריאדה בשמה הרשמי. שיא הערב טקס מפקד האש. חיילי יחידת הנח"ל הפועלים בעיר לקחו חלק בפעילות. האירוע החל בהפנינג משפחות עם תחנות ODT, צביעת חולצות, הכנת כדורי ג'אגלינט וציורי פנים על ידי מאפרת מקצועית אמא של סהר וליאור קומורובסקי חברת הנהגת ההורים. לאחר ההפנינג התכנסנו באזור... להמשך קריאה »

300 אלף ש"ח במזומן נמצאו בבית תושב העיר בפשיטה של חקירת רשות המסים

אתמול התקיימה פעילות משולבת בעיר קריית גת בהובלת משטרת ישראל בשיתוף יחידות ארציות ויחידות נוספות ממחוז דרום ובשיתוף פרקליטות מחוז דרום אזרחי, יחידת יהלו"ם ויחידת ניהול ספרים ברשות המיסים, המוסד לביטוח לאומי, משרד הכלכלה, משרד האוצר- הפיקוח על הבנייה, הרבנות הראשית- יחידת האכיפה להונאה בכשרות, חברת החשמל, משרד האנרגיה- מינהל הגז והמרכז לגביית קנסות. אתמול... להמשך קריאה »

הכלה כעסה ויצאה למלחמה נגד חמותה

כלה יצאה למלחמה כנגד חמותה, מנהלת חשבונות ויועצת מס בכירה, מכיוון שצידדה בבנה בהליכי גירושין מכוער, היא הגישה תלונה במשטרה והוגש כנגד החמה כתב אישום חמור בגין קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות ובפגיעה בפרטיות הסתיים בפס"ד ללא כל הרשעה פלילית באופן חריג ומטעמים מיוחדים. את החמות ייצג עו"ד חיים אברג'ל . סכסוך גירושין מכוער בין... להמשך קריאה »

אלטלנה 2018: הפילוג גורם לנו לשקוע

"אחיי, אליכם אני קורא: אל תרימו יד על אח. רק לא מלחמת אחים!", זעק מפקד האצ"ל מנחם בגין לחייליו כשדמעות חונקות את גרונו. סיפורה של האונייה "אלטלנה" היה אחד מהאירועים הטעונים ביותר בתולדות המדינה, ואותותיו ניכרים עד עצם היום הזה. אלטלנה הייתה אוניית נשק ולוחמים שהובאה לארץ על ידי ארגון האצ"ל, כחודש לאחר הכרזת המדינה.... להמשך קריאה »

אבירם דהרי נדרש לשלם 300,000 בגין שימוש בלי רשות בשיר החברות שלך במהלך קמפיין הבחירות

"החברות שלך" הלהיט הענק של עומר אדם הפך במהלך קמפיין הבחירות של אבירם דהרי לסוג שלך המנון.. שינו את המילים השאירו את המנגינה והעיבוד. כעת דורשים הכותבים והמלחינים של השיר: אלעד טרבלסי ומאור תיתון כ- 300,000 שקלים מאבירם דהרי בגין פגיעה בזכויות יוצרים. "לא אסתפק במכתב התנצלות או סליחה אישית. האיש לקח את הרכוש שלי... להמשך קריאה »