תאטרון מסע: פרוייקט חדש לנוער בעיר

קבוצת מנהיגות בהובלת מרכז הצעירים "תנופה", קולות בנגב וקרן גזית גלוב חנכה את פרוייקט הדגל שלה "תאטרון מסע" המיועד לבני נוער בכיתות ח'-ט'.

FB_IMG_1443519765161 ראש העיר אבירם דהרי: "אני מאוד שמח שזה הפרויקט שנבחר על ידי קבוצת מנהיגות הסטודנטים. הדבר מראה על החיבור שלהם לקהילה ועל רצונם לתרום לתחום החינוך הבלתי פורמאלי בעירנו. אני מקווה כי קבוצת "תאטרון מסע" תהווה את הבסיס לתאטרון הקהילתי שנקים בקריית גת ואני קורא לבני הנוער להצטרף ולקחת חלק במיזם המיוחד הזה".

הממונה על הנוער והצעירים, חבר המועצה שי זולדן, הוסיף ואיחל הצלחה לצוות : "אני מברך על היוזמה. מדובר בתאטרון קהילתי שיתחיל בנוער ואנחנו נסייע לפתח אותו. אנחנו רואים את הנכונות וההשקעה המשיכו גך ואנחנו נתמוך. ישר כח".

בערב השקה מושקע במיוחד, הציגו חברי קבוצת מנהיגות הסטודנטים את פרוייקט הדגל שלהם אותו יובילו במהלך השנה הקרובה. הפרוייקט "תאטרון מסע" הוא רעיון שנבחר ופותח על ידי הסטודנטים בליווי של מרכז הצעירים "תנופה", עמותת קולות בנגב ובמימון של קרן גזית גלוב. את הקבוצה מנחה מוטי הופריכטר ואת תאטרון "מסע" תוביל הבימאית יובל אלגרבי. במסגרת התאטרון יוכלו בני נוער בכיתות ח'-ט' בשלב הראשון, להקים תאטרון קהילתי אשר יאפשר להם לפתח כישרונות בימתיים אך גם לגבש ולהעצים קבוצת מנהיגות צעירה בקריית גת. הסטודנטים ילוו את הנוער לאורך כל התהליך.

מנהלת מרכז הצעירים "תנופה" אודליה סבג הודתה לראש העיר, אבירם דהרי ולממונה על הצעירים חבר המועצה שי זולדן על הירתמותם לפרוייקט וכן לכל המעורבים בהקמת קבוצת המהניגות וברכה את הסטודנטים על הבחירה המיוחדת בפרוייקט התאטרון. מנכ"לית עמותת קולות בנגב, ניבה ראם הוסיפה: "אני מאוד מתרשמת מההפקה, תודה לכל מי שלקח חלק ביוזמה הברוכה וכולי תקווה שהתאטרון יצמח ויצליח".

כתבות נוספות:  האופרה כובשת את קריית גת

בני הנוער שהגיעו להתרשם מהפרוייקט, קיבלו טעימה ראושנית ממה שמצפה להם: הסטודנטים פתחו את הערב בהמחזה קצרה על מי הם ומה המטרות והשאיפות שלהם בחיים לואחר מכן העבירו לבני הנוער סדנת הכנה בסיסית לקראת גיבוש קבוצת התאטרון. לאחר החג יקיימו הסטודנטים ימי חשיפה לפרוייקט בכיתות הלימוד בעיר. כמו-כן צפויים שיתופי פעולה מעניינים לאורך שנת הפעילות.

למעוניינים להצטרף לקבוצת התאטרון

בקרו בפייסבוק