שיטור עירוני באשדוד: מבצע פיצוציות

לפני מספר ימים (יום ה') שוטרי ופקחי יחידת השיטור העירוני באשדוד יצאו בשעות הלילה למבצע פיצוציות ברובע א' + ב' בעיר אשדוד.

פקחי השיטור העירוני במהלך מבצע פיצוציות באשדוד

פקחי השיטור העירוני במהלך מבצע פיצוציות באשדוד

עפ"י החוק שעות הפעילות של פיצוציות בעיר אשדוד הינם עד 24:00. מעבר לשעה זו על הפיצוציות בעיר להיות סגורות. בנוסף נאכף נושא איסור מכירת אלכוהול אחרי השעה 23:00. מבצע זה הינו תולדה של דיווחים חוזרים ונשנים של אזרחים אודות מטרדי הרעש הנגרמים מקיוסקים הפתוחים בשעות לילה מאוחרות. בנוסף הפעילות התמקדה גם באותם אלו שמוכרים אלכוהול בשעות מאורחות ואסורות עפ"י חוק מה שמייצר קטטות ואלימות בקרב בני נוער בעיר.
במהלך הפעילות נתפס עסק אחד שמכר אלכוהול מעבר לשעות המותרות. לאחר שהשוטרים צפו במכירת האלכוהול בעל אותו עסק עוכב לתחנה ונחקר. בהמשך זומן לשימוע במהלכו קיבל התראה טרם סגירת העסק.

בנוסף נרשמו 16 דו"חות לעסקים שהיו פתוחים בשעות לילה מאוחרות בניגוד לחוק. 4 דו"חות נרשמו לבעלי עסקים שהשמיעו מוזיקה בעוצמה גבוהה.
"מטרת הפעילות שלנו הינה בראש ובראשונה לטפל במה שמפריע לאזרח שומר החוק. מדי שבוע אנו מנתחים וממפים את העיר בהתאם לדיווחים ותלונות של אזרחים ומתרגמים זאת לפעילות מבצעית אופרטיבית. אני מאמין שפעילות זו לא רק מונעת פשיעה ואלימות מכל סוג אלא גם מאפשרת לאלפי אזרחים לישון בשקט", מציין מפקד יחידת השיטור העירוני של משטרת אשדוד פקד שלומי ירוחם.

צילום: חטיבת דובר המשטרה.
כתבות נוספות:  במכבי קריית גת כדורסל מחכים למשכורות

Facebook Comments