רדיו קול גת מציג: מחנה קיץ "חווית תקשורת" עולה לאוויר

הקיץ עומד בפתח, תלמידי בתי הספר כבר כמעט יוצאים לחופש הגדול, אבל ברשת המתנ"סים לא נחים לרגע: במהלך חודש יולי ( 1-12.7.18) "חווית התקשורת" – מחנה הקיץ של רדיו קול גת חוזר – ובגדול. וזאת בנוסף לקייטנות המתנ"ס שיופעלו כמדי שנה עם תכנים מעולים ובמחירים שווים לכל כיס.

ברדיו "קול גת" כבר נערכים במרץ לקראת הפעלת מחנה תקשורת חוויתי בשיתוף עם הסוכנות היהודית –שותפות 2000. המחנה, מיועד לבוגרי כיתות ז'-ח' מבתי הספר השונים בעיר, ויכלול שבועיים של סדנאות, שיעורים והרצאות עם מיטב המרצים המקצועיים מעולם הרדיו והתקשורת ובנוסף סיורים ופעילויות חווייתיות שיחשפו אותם לעולם התקשורת, ולרדיו בפרט.
בסיומו של המחנה המיוחד יוכלו התלמידים, בוגרי חווית התקשורת, להשתלב בלוח השידורים של התחנה ולהפוך לשדרנים מן המניין ומכיתה י', אף יוכלו השדרנים הצעירים לקבל נקודות זכות ושעות התנדבות במסגרת פרויקט "מעורבות חברתית" בעיר.
אז אם עולם התקשורת מעניין אתכם, אם תמיד חלמתם להיות שדרנים ברדיו, זאת ההזדמנות שלכם לקחת חלק בחוויה שונה, מעניינת וייחודית בחוויית התקשורת של רדיו "קול גת". לפרטים ניתן לפנות למנהל התחנה חן יעקב בטלפון: 052-8936021