קריית גת עיר קשובה לנשים צעירות

מנהל נשים צעיר יפעל בקריית גת בנושאים הנוגעים לאיכות חייהן של נשים ואימהות

מנהל הנשים הפועל בעיר מנסה להרחיב את מספר השותפות ולפנות לנשים צעירות. בשבועות האחרונים פרסם מנהל הנשים קריאה לנשים בגילאי 25-45 אשר נמצאות בשלב של בניית חייהן ומעוניינות לקחת חלק בפורום שימפה את צרכי הנשים הצעירות בעיר ויקדם אותם. את היוזמה מובילה סגנית ראש העיר ויו"ר הועדה למעמד האישה בעיריית קריית גת, הגברת שולמית סהלו באמצעות יועצת ראש העיר למעמד האישה, מזל שניר יחד עם עו"ס קהילה באגף הרווחה דלית לזמי קוראז' ומנהלת החידה לעבודה קהילתית באגף הרווחה אביטל שלום.

IMG-20151201-WA0004השבוע התקיים המפגש הראשון של מנהל הנשים הצעיר אליו הגיעו כ-30 נשים ששמעו סקירה לגבי המטרות והיעדים והשתתפו בפעילות קבוצתית חוויתית בנושאי חייהן בעיר. מזל שניר בירכה את הנוכחות וציינה כי עיריית קריית גת תשמח ללוות, לשמוע ולהשמיע את קולן של הנשים הצעירות בעיר. עו"ס קהילה דלית לזמי קוראז': "במהלך החודשים האחרונים נפגשו מספר נשים צעירות ושימשו כפיילוט על מנת לגבש את הבסיס למנהל הנשים הצעיר. עיקר החזון שלנו נוגד לקידום נשים במגוון תחומים תוך יצירת רשת חברתית חזקה ותומכת, אשר תהווה עבורן פלטפורמה לקידום ומתן מענה לצרכיהן- כפי שיוגדרו על ידן. חשוב לציין שאנחנו כרשות נמצאים כאן ללוות בצורה מקצועית, להאזין ולתמוך ולסייע לנשים הצעירות לקדם את הנושאים החשובים להן כפי שיוגדרו על ידן ויתר על כן לאפשר להן להיחשף לכל מה שנעשה בעיר ויכול כבר בראשית הדרך לענות על צרכים שלהן. יש כאן שיתוף פעולה מבורך של המחלקה למעמד האישה, היחידה לעבודה קהילתית באגף הרווחה והשירותים החברתיים וגופים נוספים ברשת המתנ"סים, מרכז הצעירים "תנופה", לשכת התעסוקה ועוד".

במפגש השתתפו תושבות העיר, נציגות מתנועות ומסגרות, מנהלת לשכת התעסוקה בקריית גת אורית ז'נבה, נציגות ממחלקת קשרי קהילה באינטל ואף נציגות מהמועצה האזורית שער הנגב אשר הגיעו להתרשם מהפעילות הייחודית. הנשים שהשתתפו במפגש בירכו על היוזמה וציינו כי זה לא מובן מאליו שרשות מבקשת לקיים פלטפורמה המאפשרת לנשים צעירות להשמיע את קולן ולמפות באמצעות כך את צרכיהן".

הנשים שיקחו חלק במנהל ישתתפו במפגש דו שבועי ויבנו תכנית פעולה בהדרכה והנחיה. המפגש הבא יתקיים ב-15.12.2015 בבית וקס בשעה 20:00.
הינכן מוזמנות להצטרף לקחת חלק פעיל במנהל הנשים הצעיר. לפרטים נוספים והצטרפות: לדלית לזמי קורז' עו"ס קהילה – 053-3409524 או למייל :. [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.