קריית גת מצדיעה לתנועות הנוער

IMGP7674בטקס חגיגי שהתקיים השבוע העניקה מחלקת הנוער ברשת המתנ"סים תעודות הוקרה לתנועות הנוער הפועלות בעיר ומובילות פרויקטים ויוזמות למען הציבור והקהילה. בין תנועות הנוער שהשתתפו: בני עקיבא, הצופים, אחרי, נוער מד"א, כנפיים של קרמבו, כולנו למען כולנו, מד"צים ומקום בלב.

IMGP7683IMGP7667ראש העיר אבירם דהרי, בירך את הנוכחים ואיחל להם המשך עשייה ענפה וציין כי הוא רואה חשיבות רבה בהשתתפותם של בני הנוער בעיר בתנועות הנוער ובמסגרות ההתנדבות השונות. מאיר מלכה, המפקח הרשותי מטעם מנהל חינוך חברה ונוער ברך וציין כי הוא בטוח שחניכי תנועות הנוער ימשיכו בעתיד לעמדות מנהיגות והובלה בכל מקום בו יהיו, בצבא, במקומות העבודה ובציבור בכלל ואיחל להם קיץ בטוח ומהנה.

רכז תנועות הנוער במחלקת הנוער העירונית, איתמר טרובק, הודה לכל החניכים והחניכות על פעילותם בעיר והבטיח כי בתחום נוער בהנהלתה של בת-אל רויטל אליה ימשיכו להשקיע ולתמוך בפעילות המבורכת: "הפעילות של תנועות הנוער בעיר היא רחבה, הערב הזה הוא ערב שיא של שנה רבת עשייה במסגרתה פעלו חניכי התנועות למען הקהילה בפרויקטים כמו הקמחא דפסחא, יום הניקיון העירוני, יום המעשים הטובים והפסטיפייב במסגרתו נתרמו כספים למשפחות ועוד מגוון רחב של פעילויות".

לאחר הטקס הוקרן סרטון שתיאר את פעילותם של התנועות בקריית גת וחשף את העשייה הרבה של כל תנועה ותנועה ושיא הערב היה מופע סטנד-אפ מצחיק במיוחד של דניאל אסייג. יישר כוח לתנועות!! להצטרפות לתנועות הנוער ניתן לקבל פרטים במחלקת הנוער העירונית בטלפון: 08-6620875.

כתבות נוספות:  רחוק מתל אביב רחוק מפעולה נכתב בכאב רב