קריית גת אירחה את הזמר רותם כהן למופע חגיגי במסגרת "בימות מפעל הפיס"

מאות מתושבי העיר מילאו את אולם התרבות "היכל אדית" ונהנו מהופעה מלאה של הזמר רותם כהן שכללה שירים מוכרים וחדשים. לראשונה הופיע כהן במסגרת הפרוייקט בימות פיס המצויין בקריית גת זו השנה החמישית.

מופע פיס 2מופע פיסיו"ר מפעל הפיס, האלוף במיל' עוזי דיין ציין כי הוא נרגש ושמח לבקר בקריית גת וכי הוא תמיד מרגיש כאילו הגיע הביתה: "שיתוף הפעולה עם קריית גת ממשיך לשאת פרי, הפרוייקט של בימות פיס ימשיך בקריית גת גם בשנים הבאות ואני שמח לראות את ההצלחה של הפרויקט הזה ועוד פרויקטים רבים נוספים בעיר". ראש העיר, אבירם דהרי, הודה לעוזי דיין ואמר: "מפעל הפיס שותף ליוזמות רבות כאן בקריית גת, אני מבקש להודות ולברך את עוזי דיין ואת הפעילות שתלך ותתעצם לא רק בתחום התרבות אלא גם בתחומי החינוך, הספורט והאמנות".

מפעל הפיס מפעיל כמאה במות, מופעים והצגות ברחבי הארץ במחירים מסובסדים לקהל הרחב ובקריית גת מופעל הפרוייקט זו השנה החמישית. לראשונה במסגרת הפרוייקט הופיע הזמר רותם כהן וזוהי הפעם השניה עבורו בה הוא מופיע בקריית גת. כהן התקבל באהבה רבה על ידי הקהל שהצטרף אליו לשירה וריקודים. הזמר לא פסח על צילום סלפי עם הקהל הנרגש ואף ירד מן הבמה ורקד יחד עם הנוכחים.

רשת המתנ"סים באמצעות מחלקת התרבות חברו למפעל הפיס והפיקו את המופע המוצלח בהיכל אדית במסגרתו השתתפו כמאות מבני העיר. יו"ר דירקטוריון רשת המתנ"סים, רבקה בוזגלו ומנכ"ל הרשת, אמיר בן שמחון נהנו גם הם מהמופע וציינו כי בקרוב מתוכננות עוד פעילויות מבורכות עם מפעל הפיס: "מופע הקיץ של דוד ד'אור והתזמורת האנדלוסית בקריית גת היה מוצלח מאוד וגם הוא היה פרי שיתוף הפעולה עם פרוייקט ימי תרבות של מפעל הפיס ובחנוכה יהיה פסטיבל הצגות ילדים עשיר ומגוון. מלבד זאת, רשת המתנ"סים ומחלקת התרבות נערכים לפתיחת עונת סדרות המינויים, כאשר הפתיחה החגיגית למנויי המבוגרים תצויין עם ההצגה "נשוי במנוסה" ב17-18.11.15 ואנו מזמינים את כל התושבים להגיע וליהנות".

כתבות נוספות:  גמר המונדיאל ב-BBB קריית גת עם צמד שדרני ערוץ הספורט שירלי בר דיין ולירן שטראובר
בקרו בפייסבוק
צילום: מוריס חתן

Facebook Comments