קטטה אלימה בצהרי היום הסתיימה במעצרים

בשבוע שעבר בשעות הצהריים, דווח למוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי על קטטה בין צעירים שהתרחשה בשכונת העתיקות בעיר אשקלון. מאוחר יותר התברר כי ארבעה צעירים תושבי אשקלון תקפו צעיר אחר בצוותא וגרמו לו לחבלה בפניו.

קטטה אלימה בצהרי היום הסתיימה במעצריםבאותו היום נפתחה חקירה במשרד התשאול של משטרת אשקלון, במהלכה הוברר כי שניים מהחשודים מוכרים למשטרה. באמצעות ראיות שנאספו בזירה, התחקו חוקרי המשטרה אחר זהותם של המעורבים. באותו היום וביום שלמחרת האירוע, נעצרו שני החשודים המרכזיים אשר השתתפו בקטטה.

בחקירתם הכחישו את מעורבותם, זאת על אף שזוהו בבירור בצילומי מצלמות האבטחה במקום. הרקע לקטטה לא היה ברור לחוקרי המשטרה, אולם לאחר הקטטה החשודים התחמקו מהמקום באמצעות רכב שהוגשה נגדו בקשת חילוט בתום החקירה. גם החשוד שהותקף נמלט מהמקום לאחר האירוע.

מעצרם של החשודים הוארך פעמיים. השבוע הוגש כנגדם כתב אישום בבית המשפט השלום באשקלון באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל. סעיף האישום המרכזי העומד כנגדם הינו: תקיפה בנסיבות מחמירות.

מפקד משטרת אשקלון סנ״צ שמעון פורטל ציין: ״אירועי אלימות מסוג זה מטופלים על ידנו במלוא החומרה. אנחנו לא נעבור לסדר היום ולא נבליג על אותם אירועי אלימות שלצערי מתרחשים לעיתים תכופות מדי. מניסיוננו אירועים שכאלו לא אחת גם גורמים לפצועים ולעיתים גם חמור מכך. אנחנו נמשיך לנהוג באפס סובלנות כל-פי אלימות מכל סוג שהיא״.

[c5ab_video c5_helper_title="" c5_title="" url="https://www.youtube.com/watch?v=rrgz-GIWwPU" width="100%" height="450" ]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.