קטגוריה: כתבות חמות

נער בן 17 הקים תחנת סמים בווואטסאפ

חוקרי מחלק הנוער בתחנת משטרת קריית גת חשפו בתחילת השבוע עבירות סחר בסמים באמצעות תוכנת ה"ווטסאפ" בקרב קטינים בעיר קריית גת. מספר נערים נחקרו בנושא ומעצרו של החשוד (17) העיקרי הוארך. היום צפויה חטיבת התביעות המשטרתית להגיש נגדו כתב אישום.   עבירת הסחר בסמים הנה עבירה חמורה, במיוחד כשזאת מתבצעת בקרב בני נוער, ועל כך... להמשך קריאה »

CofaceBdi: מספר העסקים שהוגבלו בקריית גתב-2018 עומד על 7.2%

מגמת הגידול במספר העסקים שנסגרים בכל שנה נמשכת כבר עשור והגיע לשיא חדש. בקריית גת נסגרו 3.3% מהעסקים והוגבלו 7.2%   מספר העסקים שנסגרו בישראל בשנת 2018 הגיע לשיא כל הזמנים והוא עומד על 44.5 אלף. כך עולה מנתוני חברת המידע העסקי CofaceBdi לסיכום השנה.     כאשר בוחנים את ההתפלגות הגיאוגרפית של מספר החברות... להמשך קריאה »

מג"ב תפס 80 שוהים בלתי חוקיים

80 שוהים בלתי חוקיים אותרו על ידי לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל במבצע שהחל ביום ראשון והסתיים בי שני בלילה. במשמר הגבול ערכו מבצע לאיתור שוהיים בלתי חוקיים בקו התפר באזור שבין מעבר מיתר למעבר תרקומיא. עשרות הלוחמים שביצעו תצפיות, מארבים וסיורים גלויים וסמויים איתרו 80 פלסטינים שהסתננו לארץ ללא האישורים הנדרשים מרביתם מאזור... להמשך קריאה »

נתפס נוהג בפסילה על משאית ברחובות קריית גת

חודש ימים אחרי שקיבל שלילת רשיון לשלושה חודשים  נהג (28) תושב קריית גת, הוא נתפס היום על ידי השוטרים נוהג ברכב משא. תושב קריית גת שהחל את תקופת ריצוי פסילת רישיון נהיגתו הן רק בתאריך 16.12.18 וזאת למשך 3 חודשים, עפ"י פסיקת בית המשפט באשדוד, נתפס היום נוהג במשאית על ידי השוטרים. הנהג הועבר לחקירה... להמשך קריאה »

גל מעצרים גל מעצרים הבוקר בדרום במסגרת "פיצוח" סוכן סמוי, הראשון לשנת 2019

"דראג-נט"- היחידה המרכזית של מרחב לכיש במשטרת ישראל הפעילה בחודשים האחרונים סוכן סמוי שסייע באיסוף ראיות כנגד עשרות חשודים, לרבות קטינים, בעבירות סחר בסמים המסוכנים באמצעות יישומון. הבוקר בוצע גל מעצרים נרחב בדרום ובמהלך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם של החשודים בבית המשפט. הבוקר הותר לפרסום כי במהלך ששת החודשים האחרונים פעל סוכן סמוי... להמשך קריאה »

הבוקר (ה') קוקו פחימה מגיש בקשת ערעור לבית המשפט העליון

המחוזי דחה עתירתו של קוקו פחימה פנה לבית המשפט העליון. בית המשפט המחוזי בשבתו כבית המשפט לעניינים מנהליים דחה את עתירתו של קוקו פחימה, ראש רשימת "הקץ המלחמה בשחיתות" שטען כי הבחירות למועצת העירייה לא התנהלו כחוק מה שהביא לכך שחסרו לקוקו 12 מנדטים להיכנס למועצת העירייה. פחימה הגיש בקשת ערעור לבית המשפט העליון.  ... להמשך קריאה »

המשטרה עצרה שני תושבי קריית גת מנסים לשדוד רכב להעברת כספים

תגובה מהירה של שוטרי ובלשי משטרת ישראל בקריית גת הלילה, הביאה למעצר שני חשודים בהתפרצות לרכבי ״מודיעין אזרחי״ המשמשים להעברת כספים. ברשותם נתפסו כלי פריצה וראיות נוספות. הם הועברו לחקירה ובמהלך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם בבית המשפט. הלילה לאחר חצות התקבל דיווח במוקד 100 במשטרה על אדם רעול פנים שמסתובב סמוך לרכבי החברה... להמשך קריאה »

תלמיד כיתה ד' בהרצל הכה מורה בהריון

בעקבות עוד אירוע אלימות קשה כלפי עובדת הוראה, הסתדרות המורים תשבית מחר (27/12/18) את הלימודים לשעה בבית הספר הרצל בעיר קריית גת. הסתדרות המורים תשבית מחר (חמישי, 27/12/18) את הלימודים לשעה בבית ספר "הרצל" בעיר קרית גת. הלימודים בבית הספר יחלו מחר (חמישי) בשעה 09:00 לאחר שהצוות יקיים אסיפת הסברה בנושא. צעד זה בא בעקבות... להמשך קריאה »

שעתיים אחרי שנגנבו חזרו האופניים לבעלים הנכה

בלשי משטרת ישראל הצליחו לאתר את אופניו החשמליים של אדם נכה תושב קריית גת. שעתיים מרגע הגשת התלונה, הוא קיבל אותם לשמחתו הרבה חזרה בתחנת המשטרה – ביום ראשון האחרון הגיע תושב העיר קריית גת אל מאפייה בעיר כשהוא מסתייע באופניו החשמליים בשווי אלפי שקלים על מנת להתנייד. לאחר שהשאיר את אופניו בכניסה למקום ונכנס... להמשך קריאה »

שני נערים הביאו ללכידת פורץ

תושייה של שני נערים (13 ו-12.5) תושבי קריית גת, הביאה למעצרו של חשוד (18.5) תושב הצפון שפרץ במהלך הלילה לשתי דירות מגורים וניסה לפרוץ לדירה בה שהו שני הצעירים טרם יצאו ליום לימודיהם. החשוד שנתפס הועבר לחקירה ומעצרו הוארך בבית המשפט. ביום ראשון השבוע הגישה שלוחת תביעות לכיש כתב אישום נגדו.   "ראויה לציון תושייתם... להמשך קריאה »