קטגוריה: מופעים והצגות

הצלחה ענקית לפסטיבל חנוכה ה-5 בקריית גת

שלושה ימים גדושים בפעילויות לילדים הרכיבו את הפסטיבל המסחרר שהפך למסורת ומתקיים חמש שנים ברציפות. אלפי הילדים וההורים שהגיעו בהמוניהם נהנו מחג חנוכה עשיר בפעילויות ברשת המתנ"סים: הצגות, סדנאות, מופעים וקבלת פנים מרהיבה, מיוחדת ואיכותית. אווירת חג אמתית נרשמה השבוע במרכז בית רחל של רשת המתנ"סים עם פתיחת פסטיבל חנוכה ה-5 שמפיקה רשת המתנ"סים בעיר,... להמשך קריאה »

חותמים את סדרת אירועי נובמבר– דצמבר עם הסופר מאיר שלו

עשרות משתתפים הקשיבו בהנאה להרצאתו המרתקת של הסופר מאיר שלו על ספריו "שתיים דובים" ועל ספרו האחרון, רב המכר "גינת בר". בספרו המצליח, "גינת בר", הטבע הוא הגיבור הראשי, והצמחים מקבלים האנשה ספרותית.הסופר מאיר שלו מביע בספר זה את דעותיו ומציין כי בכולנו קיימת נטייה לייחס תכונות אנוש לצמחים. בכל הנוגע לתהליך הכתיבה האישי שלו,... להמשך קריאה »

נפתחה עונת המנויים ברשת המתנ"סים

מחלקת התרבות ברשת המתנ"סים קיימה בשבוע שעבר קבלת פנים חגיגית לפתיחת עונת המנויים עם ההצגה "פולישוק" של תאטרון בית ליסין. הקהל היה נרגש: "כייף לפתוח את החורף עם קבלת פנים חגיגית ומרשימה" מאות מתושבי העיר גדשו את היכל אדית בשני ערבי פתיחת עונת המנויים שהתקיימו בשבוע החולף. המנויים נהנו מההצגה הראשונה בסדרה השנתית. עם כניסתם... להמשך קריאה »

תאטרון הנשים "מסרט" מקריית גת מציג ברחבי הארץ

בשנים האחרונות התארגנה בקריית גת קבוצת נשים מקהילה האתיופית לתאטרון קהילתי בשם 'מסרט' – בסיס בעברית. התיאטרון מציג את שני המחזות: "לבנות היו שערותיה" ו-"שתיקה" מחזות העוסקות במניעת אלימות במשפחה ובמניעת הזנחת קשישים קבוצת נשים מהעדה האתיופית הקימה במסגרת התארגנות קהילתית בקריית גת לעלות מחזות שעוסקים בכשלים בחברה. אלימות במשפחה והזנחת קשישים. בשבוע האחרון, שחקניות... להמשך קריאה »

קריית גת בקצב האירי

בחמישי הקרוב (23.11.17) יגיע להיכל התרבות קריית גת בפעם הראשונה, מופע הריקוד האירי שכובש את ישראל: Mystery of the Dance מאת היוצר הישראלי יאיר ורדיגר שרקד במופע הבינלאומי לורד אוף דה דאנס. הכינו את הרגליים. שבע דקות של צפייה במחול אירי מתוך הריברדאנס המפורסם ששודר כקטע קישור באירוויזיון 1994 הספיקו ליאיר ורדיגר להתאהב ממבט ראשון... להמשך קריאה »

מפעל הפיס מחפש יוצרי מוסיקה בראשית דרכם בקריית גת

בואו להיות מופע החימום למופע של ירדנה ארזי והגבעטרון ב-7.12 שיעלה כחלק ממופעי "בימות פיס" מיזם "בימות פיס" מתקיים זו השנה השביעית ומאפשר העלאת מופעי מוסיקה על יותר מ- 190 במות בישובים ברחבי הארץ, במטרה להנגישם למגוון אוכלוסיות ולתמוך במוסיקאים ישראלים. המופעים מתקיימים עד דצמבר 2017. לקראת מופעי "בימות פיס" המתקיימים בסתיו ובחורף, מפעל הפיס... להמשך קריאה »

ילדי תיאטרון אורנה פורת מציגים: והילד הזה הוא אני

הילדים הנרגשים של סדנת תיאטרון אורנה פורת הציגו בפני המשפחות את הצגת סיום העונה. שנה שלמה שהילדים מציגים את עבודתם במסגרת שיעורים פתוחים, תחילה מול שאר משתתפי הסדנאות ובהמשך מול ההורים. ערב קסום של הצגה נפלאה. סדנאות הנוער של תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער מציעות לילדים ובני נוער, אפשרות ללמוד בצורה מקצועית, מעמיקה, ומהנה את... להמשך קריאה »

תיכון רבין מציג "אֶפֶס סוֹבְלָנוּת"

באודיטוריום של תיכון רבין עלה קולאז' סאטירי יוצא דופן בשם "אֶפֶס סוֹבְלָנוּת", בביצוע תלמידי מצוינות בתיאטרון שכבה ח', מגמת התיאטרון היא יחידה מסוגה בעיר. המגמה זכתה בפרסים ותלמידיה הופיעו בפסטיבלים רבים.לשיא הגיעו במופע על במת "תיאטרון הבימה" היוקרתית בתל אביב. מרכזת את המגמה ענת בן ארי בעלת תואר בבימוי והוראת תיאטרון,אליה חברו לי רוטנברג רגב,עמית,... להמשך קריאה »

פסטיבל חנוכה בקריית גת – 4 ימים של אור ברשת המתנ"סים

הצגות ילדים, קבלת פנים מרהיבה, הפנינג טכנולוגי ייחודי ומרשים של אינטל והרבה מאוד ילדים והורים שנהנו מחג חנוכה שופע פעילויות ברשת המתנ"סים. הצגות קסומות של תאטרון אורנה פורת: אווירת חג אמיתית נרשמה השבוע במרכז בית רחל של רשת המתנ"סים עם פתיחת פסטיבל חנוכה לכל המשפחה. במשך ארבעה ימים נהנו התושבים מקבלת פנים צבעונית, מופעי אור... להמשך קריאה »

חוגגות חנוכה ב"אמונה"

ביום ראשון בשבוע שעבר התכנסו כ-200 נשים באשכול פיס למסיבת חנוכה בשיתוף מחלקת תרבות יהודית. הערב נפתח במפגש בלובי האולם לכיבוד הנשים נהנו מיריד ססגוני של "הדרן עיצובים" שכלל מטפחות, ביגוד תכשיטים וכלי בית ייחודים. את הערב הנחתה, יעל נתיב יו"ר אמונה ושולמית סהלו, סגנית ראש העירייה פתחה את הערב בסימן נשים גיבורות בחנוכה ועל... להמשך קריאה »