קטגוריה: כללי

'מקום בלב' בקרית מלאכי מתכוננים לשנה החדשה

ביום עיון שנערך לצוותי מרכזי הנוער של 'OU ישראל' ציין סמנכ"ל 'OU ישראל', חיים פלזנר "יש כאן המון אנרגיות מטורפות שאיתן אנחנו צריכים להסתער על בני הנוער בלי לוותר על אף אחד" ביום הכנה מיוחד שהתקיים בירושלים לכבוד פתיחת השנה החדשה, נטלו חלק צוות סניף 'מקום בלב של OU ישראל' בקרית גת. ביום העיון שנערך... להמשך קריאה »

היה נכון – צופי שבט הערבה במחנה באגם ירוחם

ביום שישי יצאו חניכי שבט צופי הערב מקריית גת למסע סמוך לאגם ירוחם. בתוכנית: לינה באוהלים, מסע לילי וקבלת עניבות צופים. לסיכום: מסע מושלם. שבט צופי קריית גת, שבט הערבה, יצאו בשישי שבת למחנה סוך לאגם ירוחם. בין היוצאים גם החניכים הטריים (כיתה ד') מגדוד שמש שזו להם הפעם הראשונה להצטרף למחנה שכזה. החניכים ישנו... להמשך קריאה »

עובדי אינטל עוזרים לסטודנטים עם מוגבלויות להשתלב בשוק העבודה

השבוע התקיים באינטל קריית גת אירוע "מתנה -מראה", שמטרתו לסייע לסטודנטים צעירים לקראת כניסתם לשוק התעסוקה. הפרויקט הפעם היה מיועד לסטודנטים עם מוגבלויות, המלווים על ידי ארגון "סיפתח". עשרה סטודנטים התארחו במפעל של ענקית הטכנולוגיה, השתתפו בסדנה מקצועית לכתיבת קורות חיים, התנסו בראיון עבודה וקיבלו עליו משוב. בפרויקט השתתפו 20 מתנדבים ממחלקת משאבי האנוש של... להמשך קריאה »

טקס סיום קורס חוס"ן למתנדבי איחוד הצלה סניף קרית גת

השבוע התקיים טקס סיום של מתנדבי חוס"ן לאחר קורס הכשרה שערך כחודש וחצי בו הוכשרו 25 חובשים של איחוד הצלה והוסמכו כמתנדבי חוס"ן לעזרה ראשונה נפשית עד להגעת מתנדבי חוס"ן בכיר, בוגרי הקורס הם מתנדבים פעילים כחובשים באיחוד הצלה מסניף קריית גת וישובי הסביבה. יחידת חוס"ן (חירום וסיוע נפשי) נוסדה בכדי לתת מענה ראשוני למקרי... להמשך קריאה »

פותחים שנה במכללת הגמלאים בקריית גת

תקופת החגים מסמלת התחלות חדשות ומרעננות וכמדי שנה היא גם אות הפתיחה לעונת הפעילות של מכללת הגמלאים בקרית גת, שהתכנסה לפתיחת עונה חגיגית. השבוע ביום שני בבוקר נפתח במופע של הרובע הלטיני ושירים עם טעם של פעם בניצוחו של אמיר שרייבר וברכות של יו"ר מכללת הגמלאים יצחק אטיאס, ממלאת מקומו טובה רויף ומנכ"ל רשת המתנ"סים... להמשך קריאה »

חוגגים את הקהילות בקרית גת

ערב העדות השנתי שנערך באמפי העלה על נס את המאכלים ומהנהגים של הקהילות השונות המרכיבות את הקהילה בקריית גת. כעת הגיע תור התעודות. ראשי הקהילות והפעילים המרכזיים לטקס קיבלו תעודות בקמפוס הנביאים מגן הוקרה ייחודי על הרעיון המקורי לנושא המרכז בערב העדות ( 70 שנים לישראל) הוענק לסבטלנה יצחקוב ממועדון "בית חם" של העדה הבוכרית.

קריית גת: עשר שנים של עיר יפה

מגן "עשור הצטיינות" ניתן לעיריית קריית גת לאחר שזכתה עשר שנים ברציפות ב-5 כוכבי יופי בתחרות "עיר יפה ומקיימת בישראל יפה". זוהי הפעם העשירית ברציפות שקריית גת זוכה בחמשת כוכבי היופי, ומקבלת גם את תואר "עשור הצטיינות". ועדה מיוחדת מטעם התחרות סיירה ובחנה את חזות העיר, הסביבה והשקעת הרשות באיכות החיים. התחרות היא כלל ארצית,... להמשך קריאה »

סרן י. מקריית גת מצטיין מרכז חושן לתקשוב

בין מצטייני ראש האגף תקשוב קיבל תעודה גם רס"ן י', תושב קריית גת המשרת כראש מדור מבצעים בחטיבת ההגנה. י׳ בן 35, נשוי ואב לשניים. הוא התגייס ביולי 2001 לתפקיד טכנאי מערכות תקשורת בחושן. בשבוע שעבר, התקיים טקס מצטייני ראש השנה של אגף התקשוב וההגנה בסייבר. הטקס התקיים בראשות ראש האגף, אלוף ליאור כרמלי וקצין... להמשך קריאה »

השופר יוצא מבתי הכנסת לפארקים בקריית גת

תוכנית 'יחד' של רשת 'אור תורה סטון' בשיתוף 'ארגון רבני צהר' תקיים בראש השנה הקרוב תקיעות שופר חווייתית במספר מוקדים בקרית גת, בהם הפרדס 43 פינת עינב ועוד בשני ימי ראש השנה הקרובים (10 ו – 11 בספטמבר) תקיים תוכנית 'יחד' של 'רשת אור תורה סטון', בשיתוף 'ארגון רבני צהר' והחברה למתנ"סים, את ארועי "שופר... להמשך קריאה »

נציגי המועצה האזורית לכיש בביקור במטה איחוד הצלה

הבוקר (חמישי) הגיעו נציגי המועצה האזורית לכיש לביקור במטה הארצי של איחוד הצלה בירושלים. ראש המועצה "דני מורביה" , קב"ט המועצה *ירון משולם* ומספר מתנדבים תושבי המועצה הגיעו הבוקר לסיור הכרות במטה איחוד הצלה בליווי ראש סניף איחוד הצלה בקרית גת, שלומי בדיחי וראש צוות ישובי לכיש ורכז המבצעים בסניף יענקי וינברג . את הביקור... להמשך קריאה »