קטגוריה: התנדבות

’כנפיים של קרמבו‘ – סניף קריית גת, פותחים שנת פעילות שישית

עדי אמגר: "כשילד עם שיתוק מוחין מניח יד מנחמת על כתפו של החונך שלו שהגיע קצת טרוד לפעולה ומצליח להעלות חיוך על פניו מבחינתי זה רגע מרגש שמייצג את סיפורי החברות הנפלאים שנרקמים פה בין כולם" השבוע, עשרות פעילי תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' מסניף קריית גת, חדשים וותיקים, לבושים במדי התנועה ועם המון גאווה... להמשך קריאה »

מתנדבים מכל הלב

היחידה להתנדבות עירונית קיימה בשבוע החולף באווירת החגים, פעילות ייחודית של "התנדבות משפחתית" במסגרתה הגיעו מתנדבים למרכז יום לקשישים מולדת ובילו עם הנוכחים יום בלתי נשכח. המתנדבים תלמידי מקיף רבין והוריהם שעסקו בשתילת צמחים לתה טעים עבור הקשישים במקום (מצמחים שמקורם בפינת התבלינים "החריפה" של מקיף רבין) וכן חילקו להם שתילים. התלמידים גם יצרו עם... להמשך קריאה »

תלמידי תיכון רבין חגגו במרכז מולדת

לכבוד השנה החדשה,במסגרת מעורבות חברתית,יצאו כל תלמידי שכבה ז' בליווי המחנכות נאווה ונועה לחגוג ולשמח את קשישי מרכז מולדת. בעזרת רכזות המתנדבים מרטין ממו ומיכל גבאי, חברו התלמידים לקשישים בפעילות מהנה ומרגשת. התלמידים וצוות המורים ברכו את קשישי המועדון לרגל השנה החדשה,ישבו איתם סביב שולחנות ערוכים, ציירו איתם ואיירו ברכות לחג ובנוסף שחקו איתם משחקי... להמשך קריאה »

בית חב"ד המרכזי מסכם בהצלחה פעילות מבצע פסח

בית חב"ד המרכזי קרית גת בראשות השליח הרב שלמה בוטבול ובניהולו של השליח הרב אהרון בוטבול מסכם בהצלחה את מבצע פסח הכולל: 3,000 ילדים במאפיית המצות הניידת, חלוקת 3000 מצות לחיילי צה"ל וכוחות הביטחון. אלפים מכרו חמץ בבתי חב"ד ובדוכנים, הגעלת כלים, התוועדויות וכינוסים לכבוד י"א ניסן, חלוקת קמחא דפסחא לנזקקים, ליל הסדר ציבורי, וקמפיין ענק... להמשך קריאה »

מעשים טובים בהפוך על הפוך

בקרית גת פעלו הצוותים בשני מוקדים עיקריים- למרכז הקליטה שושנה הגיעה שירי עזרא המנהלת האדמניסטרטיבית במרפאת מלכי ישראל יחד עם הצוות לצבוע את כיתות הלימוד, לחדש את הספרייה במקום, ולהעביר הרצאה לעולים החדשים בשפה הרוסית בנושא שמירה על אורח חיים בריא. את מרכז הפוך על הפוך בעיר יהיה קשה לזהות אחרי המהפך הגדול. בניצוחה של... להמשך קריאה »

עשרות דיירים בבניינים בקריית גת חגגו את חג הפורים עם שכניהם

קריית גת הצטרפה לשיתוף הפעולה המוצלח הקיים בין האגודה לתרבות הדיור וארגון "קרוב ללב" וחגגו את חג הפורים באופן שמח ומרגש במיוחד. וועדי בתים בכ-40 בניינים ברחבי העיר קיבלו מצבור משלוחי מנות יום לפני פורים וחילקו אותם בין הדיירים במטרה לאיחוד וקירוב לבבות בבית המשותף. ארגון קרוב ללב פועל בהצלחה להידוק הקשר בין שכנים ע"י... להמשך קריאה »

מתנדבת ללא לאות: פרלה כהן

השבוע בבנייני האומה התקיים טקס "עולים ומגשימים" של משרד החינוך לרגל חגיגות 70 שנה למדינת ישראל. פרלה כהן, יקירת קריית גת עלתה ממרוקו והחלה את התנדבותה בעיר משנת 1973. פרלה הספיקה לתרום עד היום במקומות רבים בעיר כגון: נעמ"ת, ויצ"ו, עמותת ידיד ומשמר אזרחי ובנוסף היא פעילה שכונתית וחברה בארגון רוטרי. על כל אלה זוכה... להמשך קריאה »

חנוכה: המסיבות, הברכות, החנוכיות והסופגניות

חג אורים שמח בגן בגין בגן בגין החדש חגגו ההורים, הילדים והצוות את חג החנוכה במסיבה שהלכה והתפתחה תוך כדי מסיבה. הילדים החליפו אביזרים מול קהל ההורים, שרו צחקו ונהנו, הכל תוך כדי תנועה. חג אורים שמח זמררו הקטנים וההורים מחאו כפים שהתלהבות. חג חנוכה בבית ספר "הרצל" כמסורת ביה"ס מדי שנה התארחו עובדי מפעל... להמשך קריאה »

שוטרים האירו הבוקר את שמחת ליבם של באי מועדון לקשיש

שוטרי משטרת ישראל האירו הבוקר את שמחת ליבם של באי מועדון לקשיש בעיר קריית גת. יחד עם השוטרים הגיעו נערי פרויקט ״מיל״ה״, פרויקט הדגל של משטרת ישראל למען בני הנוער, הפועלים יחד לאורך שבועות ארוכים עם השוטר הקהילתי וקידום נוער ברשות המקומית. הבוקר התייצבו הנערים יחד עם השוטר הקהילתי במועדון לקשיש בעיר וערכו עמם מסיבת... להמשך קריאה »

קורס משפחה בטוחה של איחוד הצלה בקריית-גת

ביום ראשון השבוע נערך קורס משפחה בטוחה בהדרכתו של מתנדב איחוד הצלה מיכאל רביבו במועדון הכרמל בקרית-גת ל-25 מתנדבי הקהילה לשעת חירום מטעם העיריה. קורס 'משפחה בטוחה' מועבר ע"י ארגון רפואת החירום "איחוד הצלה" ובשיתוף עם 'נורופן' ובו מקנים ידע רפואי לציבור הרחב במפגש חד-פעמי בן 4 שעות בנושא החייאה, חנק, פרכוסים, עצירת דימום ועוד..... להמשך קריאה »