קטגוריה: קהילה

תאטרון קריית גת לצעירים יוצא לדרך

במוצאי שבת הקרוב יתקיים מופע הבכורה של קבוצת התאטרון העירוני לצעירים. מדובר בערב אלתורים ייחודי, "הפקת בת" של התאטרון העירוני הפועל במסגרת רשת המתנ"סים. קבוצת הצעירים של התאטרון העירוני פועלת במסגרת חברתית, כמעין סדנת תאטרון מתמשכת אשר שמה דגש על תהליך היצירה וקבלת ניסיון על הבמה. הקבוצה שתעלה את המופע השבוע מורכבת מצעירים תושבי קריית... להמשך קריאה »

משפחות בשביל השקמה

רשות הטבע והגנים קוראת למשפחות באזור הדרום להצטרף לתכנית הכשרת מתנדבים למען שמורות הטבע במרחב שקמה. תכנית ההתנדבות "משפחות בשביל שקמה" יוצאת לדרך זאת השנה השנייה ומזמינה משפחות ממרחב שקמה להירשם להכשרה שתתחיל ב-19 בדצמבר 2018 ההרשמה לתכנית נמצאת בעיצומה בימים אלו לקראת שבוע המתנדבים של רשות הטבע והגנים, הצפוי להתקיים בין התאריכים 22-29 בדצמבר... להמשך קריאה »

"גיבורים נפלו אך לא תמו" טקס האזכרה השנתי ללוחמי הפלוגה הדתית

בחנוכה לפני שבעים שנה, שמונה חודשים אחרי הקמת המדינה, בכיס פלוג'ה עדיין שהו אלפי חיילי הצבא המצרי, מכותרים בידי כוחות צה"ל אך מסרבים להיכנע. הפלוגה הדתית בחטיבת אלכסנדרוני, פלוגה ג' בגדוד 33. במבצע חיסול לכיבוש עיראק אל-מנשייה היום קריית גת נפלו 89 מלוחמי הפלוגה. ביום שני, כמידי חנוכה, התכנסו כ-500 אנשים בהיכל אדית בקריית גת,... להמשך קריאה »

פסטיבל חנוכה ה-6 בקרית גת שלושה ימים של חגיגה לכל המשפחה

רשת המתנ"סים מקיימת זו השנה השישית את פסטיבל חנוכה לכל המשפחה. באי הפסטיבל נהנים מדי יום מקבלת פנים חגיגית בבית רחל שכוללת הפעלות לילדים במגוון גילים, סדנאות תיפוף ומוסיקה, עמדות יצירה ואיפור, מתחם אינטראקטיבי של משחקים, עמדת צילום סלפי, מופע בועות סבון, קרקס וביום האחרון של הפסטיבל מתחם מוזיאון אינטראקטיבי "יהי אור" במסגרתו לומדים הילדים... להמשך קריאה »

חי מרדכי זוכרים ימים ורגעים, באודיטוריום תיכון רבין

חי מרדכי ז"ל גדל בחיק משפחת תיכון רבין,4 שנים נפלאות מכיתה ז' ועד י' רגע לפני עליה לכיתה יא'-חייו נגדעו בטרם עת.כך פתאום נגדעו חייו ונותרנו עם חי חסר,חור שחור שאנו מאירים."ערב חי" נולד מהצורך שלנו בהנהלה בשילוב תלמידי יא' לזכור את חי,לכבד את משפחת מרדכי היקרה שכל ילדיה למדו בתיכון רבין. לפני כחודש התלמידים... להמשך קריאה »

זוכרים את הרב ניסים מויאל

בבית העלמין בקרית גת נערכים להגעתם של אלפי ישראלים מכל גווני הקשת, ביום חמישי הבא 13 בדצמבר (ה' בטבת), לציונו של רבי ניסים מויאל זצ"ל, שכונה "הקמיע של קרית גת" ו"זקן המקובלים". לציון אזכרת ה-11 חודשים לפטירתו. במוסדות שהקים הרב, 'כרם שלמה – למען שמו באהבה', יעבו את שעות הלימוד במהלך יום חמישי הבא, לזכרו... להמשך קריאה »

עובדי דואר בקרית גת האירו את חנוכה לילדים חולים

כמדי שנה, עובדי דואר ישראל בקרית גת, בראשותה של לבנת ארז, מנהלת אשכול קרית גת, חילקו מארזי שי של דואר ישראל לחנוכה , "קופסת ההפתעות" מבית היוצר של השירות הבולאי בדואר ישראל, לילדים מאושפזים בבית החולים "ברזילי" באשקלון. מארזי "קופסת ההפתעות" מיועדים לגילאי 4-11 ומכילים את מיטב הגימיקים והמותגים האהובים על הילדים. המארזים מכילים חוברת... להמשך קריאה »

כנס הבלוקצ'יין השנתי השני – והפעם במתחם WeWork שבפארק ההייטק המרשים שבבירת הנגב

בשנה האחרונה תחום הבלוקצ’יין תפס חלק משמעותי בתעשיית הסטארט-אפים וההיי-טק בישראל עם למעלה ממיליארד דולרים בגיוסי הון ומעל ל-150 חברות ישראליות הפועלות בתחום. הכנס השנתי ירכז את העדכונים, המגמות והחידושים האחרונים בתעשיית התחום. ביום רביעי הקרוב, המסורת תימשך עם כנס הבלוקצ'יין השנתי השני – והפעם במתחם WeWork שבפארק ההייטק המרשים שבבירת הנגב. הכנס יעמוד בסימן... להמשך קריאה »

מועצה אזורית שפיר מוקירה את פצועי צה"ל

ראש המועצה, אדיר נעמן, אמר כי יש להוקיר את פצועי צה"ל ולהצדיע להם על המחיר הכבד והמתמשך ששילמו בגופם למען ביטחון המדינה ערב ההוקרה לפצועי צה"ל תושבי מועצה אזורית שפיר התקיים בבית התרבות באבן שמואל. במהלך הערב הוענקו תעודות הערכה והוקרה לפצועים. המועצה מציינת את יום ההוקרה לפצועים מזה כחמש שנים. נציג הפצועים שיתף את... להמשך קריאה »

’כנפיים של קרמבו‘ – סניף קריית גת, פותחים שנת פעילות שישית

עדי אמגר: "כשילד עם שיתוק מוחין מניח יד מנחמת על כתפו של החונך שלו שהגיע קצת טרוד לפעולה ומצליח להעלות חיוך על פניו מבחינתי זה רגע מרגש שמייצג את סיפורי החברות הנפלאים שנרקמים פה בין כולם" השבוע, עשרות פעילי תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' מסניף קריית גת, חדשים וותיקים, לבושים במדי התנועה ועם המון גאווה... להמשך קריאה »