קטגוריה: תמונת השבוע

תמונות השבוע: נתפסו מטעינים חשמל על חשבון האיצטדיון העירוני

בתחילת השבוע שלח תושב העיר, שנוהג לבצע הליכות באזור האיצטדיון העירוני, תמונות של משאיות להובלה בקירור מטעינות את מערכות הקירור שלהם באמצעות התחברות למערכת החשמל של האיצטדיון העירוני, הווה אומר על חשבון הקופה הציבורית. מערכת "המקומון" העבירה את התמונות לדוברת העירייה שהודיעה מיד ש: "הנושא נבדק וטופל בחומרה הראויה".

תמונת השבוע: מזל טוב

בשבוע שעבר התקבל דיווח במוקד מד"א לכיש על יולדת כבת 28 שכורעת ללדת בביתה בקריית גת. למקום הוזנקו כונני מד"א לכיש ואמבולנס של מד"א. הצוות חובש רפואת החירום קארל רייפמן אליה הררי, רחל אזריהן, ודביר אטיאס שהגיעו למקום מצאו את הגברת שהיא עם צירים מתקדמים והחלו לפנותה לבית החולים. במהלך הדרך התגברו הצירים והצוות נאלץ... להמשך קריאה »

תמונת השבוע: האוטו שלי גדול וחוסם

שבוע שעבר, שעת בוקר אזור אשכול גני בגין עמוס הורים וילדים קטנים כולם ממהרים. ודווקא אז מגיע טנדר מחובר לנגרר, של מחלקת המים באגף השפ"ע עיריית קריית גת, עולה עם כל ארבעת הגלגלים על המדרכה ממש בכניסה לאשכול הגנים תוך סיכון ההורים והילדים. משאיר את הטנדר , בו יושב מישהו במושב הנוסע, מונע, יוצא והולך... להמשך קריאה »

תמונת השבוע: לא סיימו את העבודה

כמעט שבועיים חלפו מאז הסיים שיפוץ החנייה במבוא קדם, המוכרת כחנייה של גרשון מאחורי המרכז המסחרי. כחלק מהשיפוץ הרחיבו את חניות הנכים והפכו אותן לנוחות. הבעיה שהנכה אולי יוכל לחנות נוח אבל בספק אם יוכל להתגבר על מכשול החול שימתין לו בכניסה למרכז המסחרי.

תמונת השבוע: חגיגת יום נשיאות הרבי מלובביץ בבית חב"ד המרכזי

בית חב"ד המרכזי קריית גת, בראשות השליח הרב שלמה בוטבול ובניהולו של השליח הרב אהרון בוטבול, מסכם בהצלחה התוועדות י' – י"א שבט יום ההילולא של האדמו"ר ויום הנשיאות של אדמו"ר שנערכה ביום ראשון ט' שבט עם המשפיעים הרב שמואל ארי'ה רוך, הרב רועי לוגסי, הרב מנחם מענדל נוטיק. אישר ריתקו את הקהל המגוון והביאו... להמשך קריאה »

תמונת השבוע: קשת מרהיבה בצומת פלוגות

את המקום הראשון בטבלת המשקעים מאז יום חמישי ועד שבת בערב תפסה ירושלים עם 70 מילימטרים גשם. אחריה ברשימה קריית גת עם 62 מ"מ, צפת 55 מ"מ, צפון רמת הגולן 54 מ"מ, קצרין 39 מ"מ, עמק החולה 38 מ"מ, עפולה 36 מ"מ, ערד 27 מ"מ, כנרת 24 מ"מ, חיפה 23 מ"מ, אשדוד 22 מ"מ, תל... להמשך קריאה »

תמונת השבוע: בית ספר חרדי בחצר תיכון ממלכתי

ארבעה חודשים אחרי שהתברר להורים בתיכון רבין כי העירייה מייעדת את החצר האחורית של התיכון לתלמידי חסידות גור החלה השבוע הצבת הקרוונים. כזכור פנה וועד ההורים של התיכון לבית המשפט בבקשה להוציא צו מניעה. בסופו של דבר התפשר הוועד על הבטחה שהעירייה תבנה לתיכון בור קפיצה לרוחק חדש ובתמורה הוועד יסכים להצבת הקרוונים והפיכת החצר... להמשך קריאה »

תמונת השבוע: מה שמותר להם אסור לנו

יום ראשון בשבטע שעבר, השעה 12 בצהרים רחוב הגפן מול קניון גת סנטר קשה למצוא חנייה. נהג בטנדר של עיריית קריית גת מוצא פתרון קל. הוא עולה עם הטנדר על המדרכה מחנה את הרכב השייך לעיריית קריית גת והולך לו בנחת לדרכו. 

בוקר אחד נעלם המוטמן

בקצה רחוב המרגלית היה פח מוטמן לנוחיות התושבים. כשהחל פרוייקט פינוי בינוי הוציאה העירייה את הפח המוטמן והשאירה את האיזור כולו ללא פח אשפה. שבועות נאלצו התושבים לצעוד עד הקצה השני של הרחוב כדי לשפוך את הזבל. לאחרונה הציבה העירייה על המדרכה פח זמני, התוצאה היא לכלוך, זוהמה ומדרכה חסומה.