קטגוריה: פוליטי וכלכלי

מועצה אזורית שפיר פשקווילים נגד מתמודדת רק בגלל שהיא אישה

ביום חמישי בבוקר נתגלו עשרות פשקווילים ברחבי המועצה האזורית שפיר בהם נקראו תושבי המועצה לא להצביע למועמדת לראשות המועצה, תמר רחמים, רק בשל היותה אישה. מקומה של האישה בבית קראו הכותבים שכמובן אינם נחשפים. תמר רחמים בתגובה: כואב לקום בבוקר ביודעין כי עדין ישנם החושבים כי על אישה אסור להתמודד. ביום חמישי בבוקר נתלו במושבי... להמשך קריאה »

חבר מועצת העיר שי זולדן מוביל שינוי מנצח בחינוך העירוני ובצעירים: "הגיע הזמן, אחליף את דהרי"

"יש לי את כל הכלים להיות ראש העיר הבא", אומר זולדן, המציג רשימות פעילים בקהילות ובשכונות העיר, כולל האגף החרדי. "אני היחיד שבא עם ניסיון מעשי והבנה עמוקה בדרך הפעולה של העירייה והשלטון המרכזי. אנחנו באים להחליף את ההנהגה שאבדה את הרצון לעשות טוב. הגיע הזמן". עם התגברות הפעילות הפוליטית לקראת הבחירות לראשות העיר, בולטת... להמשך קריאה »

סקר מינה צמח קובע: לראשונה יקיר שינדלר מנצח את אבירם דהרי

בסקר שנערך בקרב 486 תושבי קריית גת שינדלר זוכה ב-42.8% מהקולות לעומת 38.7% לדהרי מכון "מדגם" בהובלתה של מינה צמח ערך בין התאריכים 25-29 במרץ סקר בקרב 486 מתושבי קריית גת. מתוצאות הסקר עולה כי לראשונה יקיר שינדלר מנצח את אבירם דהרי במרוץ לראשות עיריית קריית גת. שינדלר זוכה ב-42.8% מהקולות, לעומת 38.7% לדהרי. 10.8% השיבו כי לא החליטו, 4.9% לא... להמשך קריאה »

חבר מועצת העיר שי זולדן מתחייב ביום האשה הבינלאומי: הנשים תהוונה חצי מרשימתי למועצת העיר

• זולדן משנה את המציאות הפוליטית הנוכחית בקרית גת ופותח שורות רשימתו לשיויון כוחות נשים • "יש לנו נשים מצוינות. אנחנו צריכים את השכל ואת הכוח שלהן כדי להוביל את קריית גת לדור הבא" • "אני מאוד מקווה שרשימות פוליטיות אחרות, בעיר ובישראל כולה – ילכו אחרי ויבטיחו שיויון מלא לנשים", אמר זולדן. השבוע, ביום... להמשך קריאה »

משרד הפנים: אין אישור תקציב כי לא הוגש תקציב

האם ראש עיריית קריית גת הטעה את חברי מועצת העירייה בכוונה? במהלך דיון על שינויים בתקציב 2018 שאל חבר מועצת העירייה, עו"ד חיים אברג'ל את דהרי האם משרד הפנים אישר תקציב 2018 זה שהמועצה אישרה ב10/12/17. דהרי בתגובה ענה שעדיין לא. משרד הפנים בתגובה: עיריית קריית גת לא שלחה כלל את התקציב לאישור אחד הסעיפים... להמשך קריאה »

עיריית קריית גת משעובדת וממושכנת

עיריית קריית גת שיעבדה ומשכנה את כל ההכנסות: ממיסים, ארנונה, היטלים, כספים ממשרדי הממשלה, מכוניות, דמי שכירות ואפילו שיעבוד על מבנה היכל התרבות הכל כנגד הלוואות. כך עולה מדו"ח הביקורת של רואי החשבון של משרד הפנים שמזהרים שפננסית מתנהלת עיריית קריית גת בצל של משבר מתמשך. הנתונים הפיננסים של עיריית קריית גת, כותב רואה החשבון... להמשך קריאה »

דו"ח מבקר העירייה

אי סדרים באגף הלוגיסטיקה, שימוש פרטי ברכבי עירייה אגף הלוגיסטיקה נמצא כי אצל מספר ספקים קיימת באופן שיטתי תופעה של חיובי יתר וחוסר התאמה בין המחיר הנקוב בהזמנה לבין המחיר הנקוב בחשבונית. מתריע המבקר. בינואר 2015 הוחלט בעירייה על פיצול בין מחלקת הרכש לבין מחלקת ניהול מחסנים ורישום מצאי והקמת אגף לוגיסטיקה. האגף כפוף למזכיר... להמשך קריאה »

ח"כ זוהר מונה ליו"ר וועדת הכנסת

ח"כ מיקי זוהר מונה ליו"ר ועדת הכנסת: "נעצור מאבקים פופוליסטים של האופוזיציה בכל הכלים העומדים לרשותנו" ח"כ מיקי זוהר (ליכוד) מונה לפני זמן קצר ליו"ר ועדת הכנסת במקומו של ח"כ יואב קיש. ח"כ זוהר: "אני מודה לקב"ה על העזרה מלמעלה ולרה"מ על התמיכה. הועדה לצדק חלוקתי אותה אני עוזב, היא אחת הועדות החשובות בכנסת שהביאה... להמשך קריאה »

חבר המועצה, עו"ד יקיר שינדלר הכריז רשמית על התמודדות לרשות העיר

31 חבר מועצת קריית גת, עו"ד, יקיר שינדלר, הכריז על מועמדותו לראשות העיר. באירוע הדלקת נרות חנוכה, שבו השתתפו מאות תושבים, אמר שינדלר: "חנוכה הוא חג לקבלת החלטות חשובות, אתה מכונס עם הקרובים אליך ביותר, לקראת סוף השנה האזרחית ובוחן את צעדיך לעתיד. לאחר שדיברתי ונפגשתי עם מאות ואלפי תושבי קריית גת, אני מרגיש שיש... להמשך קריאה »

רשות מקרקעי ישראל הגישה תביעה נגד עיריית קריית גת

פרקליטות מחוז דרום הגישה ביום שלישי השבוע בשם רשות מקרקעי ישראל, לבית משפט המחוזי בבאר שבע תביעה נגד עיריית קריית גת בגין הפרות הסכם הגג שנחתם בין רשות מקרקעי ישראל לבין העירייה ובמסגרתה מבוקש מבית המשפט לאכוף על העירייה את קיום ההסכם כלשונו. ב- 26.11.13 נחתם בין רשות מקרקעי ישראל לבין עיריית קריית גת הסכם... להמשך קריאה »