קטגוריה: פוליטי וכלכלי

אדיר נעמן ניצח את המכהן הוותיק, אשר אברג'ל

שעתיים אחרי שנסגרו הקלפיות ברחבי המועצה האזורית, שפיר, החלו להגיע רשימות של קלפיות שנספרו ואיתן גם ההכרה שאדיר נעמן, המתמודד הצעיר, ללא עבר פוליטי ניצח את אשר אברג'ל, ראש המועצה הוותיק והמנוסה. הערכה היא שהיו אלה בעיקר צעירי המועצה האזורית שפיר שהחליטו להחליף את ההנהגה הוותיקה, המסורתית בהנהגה חדשה מודרנית כזאת שתביא רוח חדשה ורעננה... להמשך קריאה »

אבירם דהרי זוכה הבחירות מתחיל קדנציה רביעית

לאחר מערכת בחירות סוערת דהרי זוכה ב-14,153 קולות והוא ראש העירייה הבא של קריית גת דהרי קיבל 14,153 קולות יקיר שינדלר 8,365 קולות שי זולדן 4,164 קולות אילן חזן 1,227 קולות אחוז ההצבעה בקריית גת 66%, 14% יותר מבשנת 2013. מתוך 42,420 בוחרים רשומים הצביעו 28,719 810 פסולים ו- 27909 כשרים.  

16 אחוזי הצבעה נרשמו עד לשעה אחת בקריית גת – צאו להצביע

עד לשעה אחת נרשמו 16 אחוזי הצבעה בקריית גת ללא אירועים מיוחדים למעט תלונה של הרב הראשי לקריית גת הרב הבלין על זיוף הודעות בשמו בו הוא מודיע על תמיכה באחד המועמדים. הרב הבלין הגיש תלונה במשטרה.

כנ חוששים שיצביעו קן בגלל צליל דומה

אם הכותרת נשמעת לכם מעט מבולבלת זה רק אומר ששבוע וחצי לפני הבחירות המקומיות אתם לא ערים לאותיות הרשימות. האותיות של רשימת תדמית בראשות אבירם הם כנ. האותיות של רשימת יחד בראשות יגאל וינברגר הן קן. הצליל דומה. למרות ששמות הרשימות, הרשימות של המועמדים והאותיות כבר סגורים וזמן הערעור עבר דרשה רשימת תדמית כינוס כל... להמשך קריאה »

10 חודשים עיריית קריית גת מתנהלת ללא תקציב ללא תקציב משרד הפנים דורש פיטורי מאות עובדי עירייה.

חודש אוקטובר 2018 ומשרד הפנים לא מאשר את תקציב העירייה לשנת 2018 . המשרד גורס שמצבה הכספי של עיריית קריית גת קשה מאוד והיות ותוכנית ההבראה תיקח מספר שנים תקציב העירייה יאושר יחד עם אישור תכנית ההתייעלות של הרשות המקומית, אומרים במשרד הפנים . שם מדברים על פיטורי מאות עובדי עירייה וצמצומים בכל האגפים עשרה... להמשך קריאה »

מועצה אזורית שפיר פשקווילים נגד מתמודדת רק בגלל שהיא אישה

ביום חמישי בבוקר נתגלו עשרות פשקווילים ברחבי המועצה האזורית שפיר בהם נקראו תושבי המועצה לא להצביע למועמדת לראשות המועצה, תמר רחמים, רק בשל היותה אישה. מקומה של האישה בבית קראו הכותבים שכמובן אינם נחשפים. תמר רחמים בתגובה: כואב לקום בבוקר ביודעין כי עדין ישנם החושבים כי על אישה אסור להתמודד. ביום חמישי בבוקר נתלו במושבי... להמשך קריאה »

חבר מועצת העיר שי זולדן מוביל שינוי מנצח בחינוך העירוני ובצעירים: "הגיע הזמן, אחליף את דהרי"

"יש לי את כל הכלים להיות ראש העיר הבא", אומר זולדן, המציג רשימות פעילים בקהילות ובשכונות העיר, כולל האגף החרדי. "אני היחיד שבא עם ניסיון מעשי והבנה עמוקה בדרך הפעולה של העירייה והשלטון המרכזי. אנחנו באים להחליף את ההנהגה שאבדה את הרצון לעשות טוב. הגיע הזמן". עם התגברות הפעילות הפוליטית לקראת הבחירות לראשות העיר, בולטת... להמשך קריאה »

סקר מינה צמח קובע: לראשונה יקיר שינדלר מנצח את אבירם דהרי

בסקר שנערך בקרב 486 תושבי קריית גת שינדלר זוכה ב-42.8% מהקולות לעומת 38.7% לדהרי מכון "מדגם" בהובלתה של מינה צמח ערך בין התאריכים 25-29 במרץ סקר בקרב 486 מתושבי קריית גת. מתוצאות הסקר עולה כי לראשונה יקיר שינדלר מנצח את אבירם דהרי במרוץ לראשות עיריית קריית גת. שינדלר זוכה ב-42.8% מהקולות, לעומת 38.7% לדהרי. 10.8% השיבו כי לא החליטו, 4.9% לא... להמשך קריאה »

חבר מועצת העיר שי זולדן מתחייב ביום האשה הבינלאומי: הנשים תהוונה חצי מרשימתי למועצת העיר

• זולדן משנה את המציאות הפוליטית הנוכחית בקרית גת ופותח שורות רשימתו לשיויון כוחות נשים • "יש לנו נשים מצוינות. אנחנו צריכים את השכל ואת הכוח שלהן כדי להוביל את קריית גת לדור הבא" • "אני מאוד מקווה שרשימות פוליטיות אחרות, בעיר ובישראל כולה – ילכו אחרי ויבטיחו שיויון מלא לנשים", אמר זולדן. השבוע, ביום... להמשך קריאה »