קטגוריה: מבזקים

16 אחוזי הצבעה נרשמו עד לשעה אחת בקריית גת – צאו להצביע

עד לשעה אחת נרשמו 16 אחוזי הצבעה בקריית גת ללא אירועים מיוחדים למעט תלונה של הרב הראשי לקריית גת הרב הבלין על זיוף הודעות בשמו בו הוא מודיע על תמיכה באחד המועמדים. הרב הבלין הגיש תלונה במשטרה.

דוד ואחיינו בן ה-6 נפצעו קשה בתאונת רייזר

למוקד 1221 של איחוד הצלה התקבלה קריאה על ילד ומבוגר שנפלו מרכב שטח עליו רכבו בסמוך למושב איתן. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף קרית גת העניקו טיפול רפואי ראשוני לגבר כבן 30 שנפצע באורח קשה ולילד כבן 6 שנפצע באורח בינוני. נסיבות המקרה בבדיקה. בוחני תאונות הדרכים במשטרת ישראל החלו בחקירת נסיבות התאונה... להמשך קריאה »

פצוע קשה מכוויות קשות במרכז העיר

דוברות איחוד הצלה – מחוז דרום: פצוע קשה מכוויות טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף קרית גת במרכז המסחרי בקרית גת. הפצוע כבן 40 פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כשהוא סובל מכוויות בכל חלקי גופו. נסיבות המקרה בבדיקה.

כוחות הצלה ביער המלאכים

בדקות הקרובות תורגש תנועה ערה של רכבי כיבוי יחד עם כוחות הצלה נוספים בכביש 35 לכיוון יער שחריה (מלאכים) כחלק מתרגיל גדול שמתקיים עד שעות הצהריים. את התרגיל מקיימת תחנת הכיבוי האזורית אשקלון ובסיום התרגיל תצא הודעה מסודרת יחד עם תיעוד וסיכום תרגיל.

תאונת עבודה במפעל

פועל נפצע בפלג גופו העליון במפעל לא פעיל באזור התעשייה. פועל שנפצע באורח בינוני טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף קרית גת לאחר שנפגע ממכונה במפעל לבידודים שאינו פעיל ברחוב דרך החרושת באזור התעשייה בקריית גת. הפצוע בן 48 סובל מחבלות ופציעות בראשו ובפלג גופו העליון. נסיבות ואופי המקרה בבדיקה.  

רכב התהפך לתעלה על כביש 35. ארבעה נפגעים במצב קל, ביניהם שני תינוקות

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף קרית-גת הוזעקו לכביש 35 סמוך לישוב רווחה בעקבות דיווח על תאונת דרכים. חובשים של איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ראשוני לארבעה נפגעים במצב קל בניהם שני תינוקות בזירת תאונה עצמית בה רכבם התהפך לתעלה, נסיבות התאונה בבדיקה. צילום: דוברות איחוד הצלה.

תאונת דרכים בין שני רכבים פרטיים בשד' מלכי ישראל

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף קריית-גת הוזעקו לשד' מלכי ישראל בעיר בעקבות דיווח על תאונת דרכים. חובשים של איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ראשוני לשני נפגעים במצב קל בזירת תאונה שאירעה בין שני רכבים פרטיים, נסיבות התאונה בבדיקה. צילום: דוברות איחוד הצלה.