קטגוריה: כללי

תלמיד כיתה ד' בהרצל הכה מורה בהריון

בעקבות עוד אירוע אלימות קשה כלפי עובדת הוראה, הסתדרות המורים תשבית מחר (27/12/18) את הלימודים לשעה בבית הספר הרצל בעיר קריית גת. הסתדרות המורים תשבית מחר (חמישי, 27/12/18) את הלימודים לשעה בבית ספר "הרצל" בעיר קרית גת. הלימודים בבית הספר יחלו מחר (חמישי) בשעה 09:00 לאחר שהצוות יקיים אסיפת הסברה בנושא. צעד זה בא בעקבות... להמשך קריאה »

במקום עיר חרדית בשפיר שכונה מעורבת השייכת לקריית גת

התוכנית להקים עיר החרדית מעבר לכביש 40 על שטחים השייכים למושב עוזה משתנה כעת והתוכנית היא להקים שכונה מעורבת חילונים, דתיים, חרדים שתהייה חלק מקריית גת. מדובר בפרויקט של כ- 10,000 יחידות דיור שמנהלת יפתח בראשות, מאיר ואזנה, מנכ"ל עיריית קריית גת תנהל. במענה לפנייתו של ח"כ יעקב אשר (יהדות התורה) למינהל התכנון שביקש לקדם... להמשך קריאה »

תודה למשרד הפנים: עליית ארנונה מינימלית ב-2019

משרד הפנים הורה לכל הרשויות המקומיות, ובהן עיריית קריית גת, להסתפק בשנת 2019 בהעלאת ארנונה אוטומטית בשיעור של 0.32 אחוז בלבד ביחס לארנונה שחויבה לבשנת 2018. זהו שיעור העלאת הארנונה הנמוך ביותר ב-12 השנים האחרונות משרד הפנים הורה לכלל הרשויות המקומיות, ובהן עיריית קריית גת, להסתפק בשנת 2019 בהעלאת ארנונה אוטומטית בשיעור של 0.32 אחוז בלבד... להמשך קריאה »

שלושה פצועים בתאונה

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף קרית גת הוזעקו לדרך החרושת בעיר בעקבות דיווח שהגיע למוקד איחוד הצלה על תאונת דרכים. חובשים של איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ראשוני לשלושה נפגעים במצב קל בזירת תאונה בין שני רכבים פרטיים, נסיבות התאונה בבדיקה.

רישום למוסדות החינוך על פי אזורי רישום

אזורי הרישום לשנת הלימודים הקרובה יהיו על פי אזור המגורים. אחרי שנים של רישום פתוח בו כל הורה בחר את המוסד החינוכי על פי רצונו החליטה עיריית קריית גת לעבור לרישום על קרבת המוסד החינוכי לכתובת המגורים. המטרה עיבוי תיכונים ובתי ספר שסובלים מרישום נמוך של תלמידים. לשנת הלימודים תשע"ט (הנוכחית) יכול היה כל הורה... להמשך קריאה »

אבירם דהרי לעובדי העירייה: קיצוצים כדי לא להגיע למצב שהיה לפני 15 שנים

ביום שני כינס ראש העירייה, אבירם דהרי, את עובדי העירייה לאסיפה שעסקה במצב הכלכלי הקשה של עיריית קריית גת. דהרי התחייב לעובדים שלמרות הכל יקבלו את המשכורות בזמן. דיבר על התפתחות העיר ב- 15 שנות כהונתו, ועל הצורך בקיצוצים כדי לא לחזור לימים שקדמו לבחירתו. יש לנו פער תקציבי של עשרות מיליוני שקלים סיטואציה שאנחנו... להמשך קריאה »

נפגעים נוספים מהמשבר הכלכלי של עיריית קריית גת: עמותת החסד משביר לגת נותרה בלי מבנה

אחרי 16 שנים עמותת החסד משביר לגת נאלצת לעזוב את מבנה התעשייה בו היא פועלת. חברת מבנה תעשייה שתרמה את המקום לעמותה החליטה להפסיק את הפטור מתשלום שכר דירה. העירייה שהבטיחה לסייע הודיעה לעמותה שהיא בקיצוץ עמוק ולא תוכל לעמוד בהבטחה. 50 משפחות שהעמותה מספקת להן אוכל כל שבוע עלולות להיוותר בלי מזון. "קיבלנו כרטיס... להמשך קריאה »

מדד השירות המשמעותי: קריית גת יורדת בשמונה מקומות

אגף כוח האדם בצה"ל מפרסם את דירוג הרשויות המקומיות בגיוס, קצונה ולחימה הנתונים הרשמיים מעודכנים לחודש שעבר ומתייחסים לחיילים שנולדו ב-1997, התגייסו ברובם ב-2015 ומשתחררים השנה. הנתונים רלוונטיים לחייבי הגיוס בלבד, כך שסביר שאם היו כוללים גם מקבלי פטור דתו-אומנותו, ערבים ומחזיקי פטור על רקע רפואי או נפשי, אזי שמצבן של רשויות מסוימות שגם כך... להמשך קריאה »

טרובק יתנצל בפני העייריה

בהסכם פשרה הסתיימה תביעת הוצאת דיבה של עיריית קריית גת נגד תושב העיר איתמר טרובק. מההסכם עולה שטרובק מתנצל בפייסבוק בפני העירייה וזו מושכת את התביעה. בחודש מאי השנה נתבע איתמר טרובק מורה בתיכון שלאון בידי עיריית קריית גת בסך 100,000 על ידי עיריית קריית גת בטענה שבינואר 2018 השתתף בתוכנית ה"צנרת" בערוץ 13. בכתב... להמשך קריאה »