קטגוריה: כללי

צו סגירה למפעל לייצור קוביות קרח

בית המשפט השלום באשקלון הורה על צו סגירה למפעל קירור בקרח בע"מ בקרית גת, המייצרים קוביות קרח, לאחרונה נתגלו במפעל ,הפועל עשרות שנים, דליפת אמוניה מסכנת חיים . בשנים האחרונות מתנהל המפעל ללא אישור בטיחות אש. במפעלי קירור בקרע הפועל כבר שנים בדרך הדרום מול שכונה א' מצד אחד ומול תחנת הרכבת מצד שני ,... להמשך קריאה »

מסעדה אתיופית לא רצויה בלוני מים וצבע נשפכו על השולחנות כדי לגרש

בתחתית בניין הורדים בצומת הרחובות העצמאות ולכיש בקריית גת נפתחה בין שלל המסעדות והעסקים מסעדה אתיופית. בעבר כבר היו פעלו במקום: פאב, פיצוציה המבורגר פעמיים, מסעדה מרוקאית ועוד.. מעולם לא נרשמה טענה או תלונה מצד הסביבה. מתברר למישהו מסעדה אתיופית "לא התאימה" על הסועדים נשפכו דליי מים, בלוני מים, על הכיסאות והריצפה הותז צבע. במשטרה... להמשך קריאה »

צו סגירה למפעל לייצור קוביות קרח

בית המשפט השלום באשקלון הורה על צו סגירה למפעל קירור בקרח בע"מ בקרית גת, המייצרים קוביות קרח, לאחרונה נתגלו במפעל ,הפועל עשרות שנים, דליפת אמוניה מסכנת חיים . בשנים האחרונות מתנהל המפעל ללא אישור בטיחות אש. במפעלי קירור בקרע הפועל כבר שנים בדרך הדרום מול שכונה א' מצד אחד ומול תחנת הרכבת מצד שני ,... להמשך קריאה »

חרפה. שני קשישים הערו על רעש והצעירים היכו אותם במקל

שני קשישים שישבו באחד הפארקים בקריית גת העירו לצעירים על הרעש בתגובה הצעירים היכו את שני המבוגרים בחבטות מקל על גופם. פעילות מחלק הנוער במשטרה הביאה לאיתורם של החשודים ולחקירתם. ביום שלישי הוגש כתב אישום כנגד שניים מהם על ידי חטיבת התביעות המשטרתית. חקירת מחלק הנוער בתחנת המשטרה הביאה לאיתורם של מספר חשודים שהועברו לחקירה... להמשך קריאה »

נמכר מפעל איסכור

חברת איסכור נמכרה לחברת קדמה קפיטל שבבעלות גלעד הלוי ושות'. החברה החדשה החלה את פעילותה ב-1 לאוגוסט ולאחר דין ודברים עם גלעד הלוי החברה החדשה קבלה עליה את מלא הזכויות וההסכמים שנעשו מול איסכור במשך שנים רבות הועבר אלינו מסמך התחייבות בכתב. מול נציג הבעלים של איסכור מר מייקל הופמן התנהל משא ומתן לגבי מענק... להמשך קריאה »

סוף קדנציה. מועצת העירייה הנוכחית סיימה את תפקידה

ישיבת מועצת העירייה ביום חמישי האחרון הייתה המועצה האחרונה של הקדנציה הזאת. הפעם הבאה שישבת מועצה תתכנס כבר תהייה מועצה חדשה אחרי הבחירות המקומיות. בסיום הישיבות הודיעה כל סיעה על בא כוחה וממלא מקומו. שמות‏ הסיעות‏ של‏ המועצה‏ היוצאת,‏מספר ‏חבריה ‏של‏ כל ‏סיעה‏ו שמותיהם‏ של‏באי-כוחה‏ ושל ‏ממלאי ‏מקומם ‏נקבעים ‏במסגרת ‏ישיבת ‏מועצת ‏הרשות ‏המקומית ‏המכונה... להמשך קריאה »

תושבי קריית גת נשארים בלי מוקד רפואי בשעות הלילה

המוקד לרפואת חרום "טרם" הפועל בקריית גת כבר למעלה מחמש שנים לא יפעל בלילות החל מה- מהאחד באוקטובר. הסיבה: משרד הבריאות הפסיק להעביר כספים לחברה המפעילה את המוקד "טרם בעיר "כי היא לא עומדת בנוהלי המשרד" תושבי קריית גת יישארו ללא מוקד חירום רפואי בין השעות חצות לשבע בבוקר. ההחלטה בחברת טרם המפעילה לאחר שמשרד... להמשך קריאה »

עיריית קריית גת תבעה ארנונה רטרואקטיבית מבעל חנות. בית המשפט קבע: "התנהלותה העירייה חמורה"

בעליה לשעבר של עסק במרכז המסחרי נדרש לשלם חוב ארנונה רטרואקטיבי. בית המשפט מתח ביקורת על התנהלות עיריית קריית גת ודחה את התביעה. עיריית קריית גת חויבה לשלם לתובע שכר טרחת עו"ד בסך 17,550 שקל. בית משפט השלום בחיפה דחה תביעה שהגישה עיריית קריית גת נגד בעלים של עסק שפעל שנים רבות בקניון בקריית גת... להמשך קריאה »

מחפשים רחוב להנציח את הרב ניסים מויאל ז"ל

שעה ארוכה מאוד התווכחו חברי מועצת העירייה בינם לבין עצמם האם חצי רחוב הגבורה יקרא על שם הרב מויאל ז"ל או כפשרה עם חברי המועצה ארתור ניאזוב ויבגני ויבגני סניצר שהתנגדו בתוקף להחליף את שדרות לכיש לכל אורכו לרחוב הרב ניסים מויאל. בינתיים החולט לא להחליט. כזכור לפני כחודש אישרה מועצת עיריית קריית גת להחליף... להמשך קריאה »

אפקט בחירות? העירייה מבטלת את היטל השמירה ומפיחתה בארנונה לכרמי גת

מועצת עיריית קריית גת אישרה בישיבתה האחרונה לקדנציה הזאת את המלצות ראש העירייה לבטל את היטל השמירה החל מינואר 2019 ולהשוות את תעריף הארנונה של כרמי גת לזה של העיר הוותיקה רטרואקטיבית מינואר 2018. חבר מועצת העירייה, חיים אברג'ל הציע שהמועצה תאשר השוואת ארנונה בין כרמי גת לשכונות הוותיקות לתמיד, הצעה שלא התקבלה. במפתיע אחרי... להמשך קריאה »