קבוצת עירוני קריית גת ילדים א' אלופת מחוז מרכז 2 2015/16

שלושה מחזורים לסיום העונה זכתה קבוצת ילדים א של עירוני קריית גת באליפות מחוז מרכז 2 לעונת 2015/16. הקבוצה הביסה ביום שני שעבר את מכבי שוהם 1:5 מצמד שערים של שלו דניאל ושערים נוספים של נועם שוחט, עילאי חג'ג' וניר לוי ובכך הבטיחה סופית את זכייתה בתואר האליפות כשהיא מקדימה בשבע נקודות את מכבי פתח תקווה 2

במהלך העונה הקבוצה תחת הדרכתו של המאמן אסף בראון הציגה כדורגל נהדר ומשובח והשיגה עד עתה 24 ניצחונות, תיקו אחד ושלושה הפסדים בלבד כשיחס השערים עומד על 33-120 (87+). ממוצע ההבקעה של הקבוצה הוא 4.3 שערים למשחק וממוצע הספיגה עומד על 1.2 שערים למשחק. המבקיעים המצטיינים של הקבוצה הם שלו דניאל עם 29 שערים ועילאי חג'ג' עם 23 שערים. הקבוצה הציגה תוצאות אסטרונומיות והביסה את רוב קבוצות הליגה בדרך לזכייה באליפות. במהלך העונה הקבוצה איבדה שני שחקנים משמעותיים מאוד – נהוראי ביטון (היה מלך השערים של הקבוצה לפני שעזב עם 31 שערים והבקיע עוד 11 שערים במכבי ת"א) והקפטן לשעבר הדר מור יוסף שעברו לשחק במכבי תל אביב ובולטים שם. מדובר בקבוצה עם סגל קצר כשכל השחקנים מקבלים הזדמנויות ומראים את היכולות שלהם במשחק. ההישג הגדול של הקבוצה מתבטא בעובדה שמספר לא מבוטל של שחקנים משנתון נמוך יותר (ילדים ב) השתלבו בהצלחה גם בקבוצת ילדים א'. ביום שבת במשחק הביתי האחרון חגגה הקבוצה את האליפות עם חולצות אליפות ויחד עם המשפחות והקהל הרב שהגיע .

מאמן הקבוצה – אסף בראון: " הייתה עונה מוצלחת מאוד ובשבילי זו אליפות ראשונה. כבר בסוף השנה שעברה הבנתי שהקבוצה מתאימה לליגה בכירה יותר ולמרות מספר בקשות שהגשנו אמרו לנו שאם היינו מסיימים ראשונים בשנה שעברה היינו משובצים במרכז. כמובן שהדבר נתן לנו מוטיבציה לסיים גבוה ולהוכיח שבהתאחדות טעו. פתחנו את העונה עם תוצאות ממש גבוהות. בינואר עזבו אותנו 2 שחקנים בולטים למכבי ת"א ולמרות העזיבה הקבוצה המשיכה לשחק כדורגל טוב וגם לנצח. אני מאמין ששנה הבאה נשובץ בליגת מרכז וככה זה ימנע משחקנים לעזוב למועדונים אחרים. יש בקריית גת חומר שחקנים מעולה ובגילאים כאלה אני ממליץ לכל אחד לשחק בסביבה הטבעית שלו."

כתבות נוספות:  תלמידי קריית גת למען הסביבה