קבוצת "מאמות 40+-" יצאה לדרך

לפני כחודש נפתחה קבוצת "קבוצת מאמות40+-" בפייסבוק, וכעת התקיים ערב נשים על ידי נשות הקבוצה. בתוך שבועיים מרגע ההחלטה על קיום האירוע, הרימו נשות הקבוצה – בפיקוד המנהלות והמייסדות של הקבוצה, אסנת אסולין ושרית מיאלי – את כל ההפקה של האירוע.

בתוך ימים ספורים נמכרו 40 כרטיסים, ובערב הופיעה 'סקסולוגית ההילולה' הילה עשור שאף פינקה את המשתתפות בשי. לדברי נשות הקבוצה, הערב שהתקיים מראה על הצורך של הנשים בקרית גת והסביבה בערבים מסוג זה.
מייסדת הקבוצה אסנת אסולין מספרת על הקמת הקבוצה, ואומרת "אני בת 44 ואמא ל-4 ילדים. רבים מאתנו מחפשות שותפות לטיולים בארץ, דיונים, הכוונה ועוד נושאים רבים בטווח הגילאים שלנו, ומתוך צורך זה החלטתי להקים את הקבוצה. המטרה היא ליצור קבוצה שתהיה המקום למצוא שותפות לטיולים בימי חול או שישי- שבת, ללכת יחדיו לסדנאות והרצאות מעניינות אשר יתאימו לראש שלכן".
אסולין הוסיפה והודתה לכל השותפות לארגון האירוע "בסיום האירוע המרגש הודינו בשם כל נשות הקבוצה לתכשיטי צביה על שובר מפנק לכל אישה, סקסולוגית ההילולה הילה עשור שגם היא פינקה כל אחת ואחת בשי. למאפיית קינמון באשקלון על קייטרינג חלבי וללימור בן לולו על הגרפיקה והעיצוב של לוגו הקבוצה. וכמובן תודה מיוחדת לנשים היקרות, שהגעתן והראיתן שנשים בקרית יודעות לפרגן ולהפיק יחד ערב מסוג זה".