קבוצות המנהיגות במחלקת הנוער חגגו את טקס הסיום

בטקס הועלתה ההצגה הייחודית הקוסם מארץ עוץ שהדגימה לנוכחים את החשיבות של אמונה עצמית, נטילת אחריות והנהגה צעירה, החניכים שרו ורקדו וכן חולקו תעודות הערכה למדריכים הבוגרים.

IMGP7402

בערב מרגש התכנסו חניכי קבוצות המנהיגות של מחלקת הנוער העירונית: מד"צים, מנהיגת ופרלמנט הילדים יחד עם הוריהם ונהנו ממופע סוחף ויצירתי באשכול הפיס שכלל קטעי הנחיה, שירה וריקוד של החניכים. הקבוצות הפליאו לעבוד יחד למרות פערי הגיל.

בתחילת האירוע נהנו הנוכחים מסרטון המסכם את פעילות כל קבוצות המנהיגות לאורך השנה. ראש העיר, אבירם דהרי בירך את הנוכחים ואמר : "קריית גת היא עיר מובילה בדרום ובין המובילות בארץ בכל הקשור לחינוך הבלתי פורמאלי ואנחנו נמשיך לחזק ולהעשיר את הפעילויות אחר הצהריים ובערבים לטובת ילדי קריית גת. אני מצדיע לנוער ולילדים וכמובן להורים שמגדלים את דור העתיד שלנו, ברוכים תהיו".

ראש העיר ציין את תרומתו ותמיכתו של המפקח מטעם מנהל חברה ונוער, מאיר מלכה והודה לו על השותפות רבת השנים. מאיר מלכה שנשא אף הוא דברים הסביר כי "מנהיג הוא מישהו שהולך בראש ומראה דוגמה אישית וכך אנחנו מחנכים את ילדי העיר. בקריית גת לשמחתנו יש רצף של מנהיגים החל מגיל בית הספר, דרך הנוער במסגרות השונות ואני סבור שעוד נראה את אותם ילדים מנהיגים בצבא והם עוד יחזרו לעיר ויובילו תפקידים חשובים ומשפיעים. הם מהווים דוגמה אישית וזו גושפנקה מאוד חזקה למנהיגות ועל ההורים להמשיך ולעודד זאת".

IMGP7377

חניכי קבוצות המנהיגות החליטו להעלות כמופע סיום את ההצגה הקוסם מארץ עוץ והקהל זכה ליהנות לא רק מיכולות שירה וריקוד מופלאות אלא גם מכישרונות משחק בלתי רגילים. לאחר ההצגה חולקו תעודות הוקרה למדריכים בוגרים במעמד מנכ"ל רשת המתנ"סים אמיר בן שמחון, יו"ר דירקטוריון רשת המתנ"סים רבקה בוזגלו, המפקח הרשותי מאיר מלכה ורכזת מנהיגות עירונית במחלקת הנוער, שרי אמזלג אשר עמלה והפיקה את הערב המוצלח.

כתבות נוספות:  מאיצים להצלחה

בסיום הערב, ביקשו החניכים להודות לשרי על פעילותה, בירכו אותה והעניקו לה זר פרחים. שרי הודתה לכל החניכים והמדריכים על תרומתם ועבודתם הקשה במהלך השנה וציינה כי רשת המתנ"סים מסייעת רבות להצלחת קבוצות המנהיגות והודתה לבת אל אליה העומדת בראש מחלקת הנוער המהווה בית חם לילדי העיר.