ציפורים אבודות ושלוליות מים

פעם הייתה גאווה עירונית להציב עבודות של תושבי העיר במרחבים הציבוריים, פסלים של הפסל אבנר בר מוחא ושל הפסל חנוך בר יוסף ז"ל שניהם תושבי העיר פיארו כיכרות וחצרות בתי ספר יצירות של תושבי העיר קישטו את איי התנועה והיה נעים ובעיקר שלנו. הזמנים התחלפו ואיתם כנראה גם הגאווה ועבודות פיסול מתכת של תושבי העיר זרוקות עכשיו בפינות נידחות. וגם כמה מילים על מים.

ציפורים עצובות

מי יודע מה המתקן הזה בתמונה? מירב הסיכויים שרובם, יותר נכון כול, הקוראים לא ידעו לתת תשובה נכונה. המיתקן/פסל סביבתי/או לא ברור מה זה מוטל כבר חודשים בחצר אחד מבתי הספר בעיר.

על פי מומחים מדובר בפסל סביבתי שהוכן על ידי מישהו באגף השפע ואמור היה לפאר כיכר או חצר בית ספר או סתם אי תנועה. אפשר לשים לב למוטיב הציפורים שמזכיר את הפסל הסביבתי שעמד לתפארת על אי התנועה מול תחנת פז עד שפרצה לחיינו "בחירות 2018" והוא נזרק הצידה כדי לפנות מקום לחדש.

אשמח לקבל תשובה ולפרסם אותה ברבים.

מי יודע מה זה ולמה זה זרוק בפינת חצר בית ספר?

מי יודע מה זה ולמה זה זרוק בפינת חצר בית ספר?

ישראל מתייבשת

מכירים את הפרסומות הזו שמסבירה שישראל שוב מתייבשת ואנחנו התושבים חייבים לשמור על המים כי אם לא נשמור אז לא יהיו לנו מים. אז בקריית גת פירשו את הנאמר קצת הממטרות סובבות בשטחי דשא ציבוריים מהבוקר ועד הצהרים ומשפריצות במרץ רב, האמת את זה אני מבין, יש בחירות צריך להראות ירוק ומטופח, אחרי 30 באוקטובר נדאג לכנרת המתייבשת. אבל מה שבאמת מרגיז היא העובדה שהמים נקווים לשלוליות גדולות על המדרכות ולא איכפת לאף אחד ממילא את מחיר המים האלה אנחנו הציבור משלם.

ישראל מתייבשת. בקריית גת עוד לא שמעו על זה

ישראל מתייבשת. בקריית גת עוד לא שמעו על זה