פרוייקט ליגת המאמאנט בכדורשת אימהות

ביום רביעי בתאריך 16/3/16 נערך ערב חשיפה מרשים לקראת העונה החדשה בליגת המאמנט בכדורשת אימהות באולם הספורט דוד אלעזר.

קבוצת מאמנט כדורשת

צילם: ולדיסלב מויסייב

ליגת מאמנט מהווה את פרויקט האימהות הספורטיבי- חברתי-קהילתי הגדול בישראל והיא מונה אלפי נשים בכל רחבי הארץ. הליגה הוקמה בשנת 2005, על ידי הגברת עפרה אברמוביץ ושמה לה למטרה להנחיל את תרבות הספורט בקרב אימהות ודרכן להשפיע על הילדים ועל המשפחות. קבוצות מאמנט משלבות פעילות ספורטיבית וכושר גופני, דוגמא אישית, חינוך לספורט, היכרות, מפגש חברתי וגאוות יחידה.

ליגת מאמנט שואפת להרחיב את שורותיה הן בפריסה ארצית והן בפריסה בינלאומית, כך שתינתן הזדמנות לכל אם , בכל מקום בגלובוס לעסוק בספורט. כמו כן, הליגה מהווה תשתית ועתודה של ילדים למשחק הכדורעף.

הרבה מעבר לרשת

ליגת מאמנט חרטה על נס דגלה את נושא המעורבות בקהילה והיא מעניקה מקום מרכזי וחשוב לממדי הקהילתיות, המעורבות החברתית, האחריות והדוגמא אישית. כמו כן, מקרבת הליגה בין קבוצות שונות באוכלוסייה: חילוניים, דתיים, יהודים, דרוזים, בדווים וערבים. שחקניות מאמנט וקבוצותיהן מבצעות פרויקטים רבים בתחום המעורבות בקהילה הן בקהילה המקומית והן בקהילה הארצית.

בשנה הבאה אנו יוצאים לדרך בפרויקט המאמנט כאשר לכל בית ספר יסודיים תיהיה נבחרת אמהות שילדיהם לומדים בבית הספר והן ייצגו את הבית ספר.

כבר בימים אלו מפורסם בדף הפייסבוק של "רשות הספורט קריית גת" את המשך ההרשמה ופרטים נוספים ובבתי ספר כבר אפשר להירשם אצל המנהלות.

חשוב מאוד להזכיר לכל האימהות — שמאמנט – כל אמא יכולה!

כתבות נוספות:  מנצחות בחמש יחידות