פעילות כנגד הימורים בלתי חוקים בקריית גת

אמש ביצעו בלשי משטרת קריית גת יחד עם שוטרי יס״מ לכיש פעילות ממוקדת כנגד מקומות המשמשים להימורים לא חוקיים. בסביבות השעה 22:00 יצאו 2 צוותים במקביל ל-2 מקומות שבהם עפ״י מידע שהיה ברשות המשטרה פעלו בתי הימורים.

מצוידים בצו חיפוש, הגיעו השוטרים תחילה לבית ברח׳ הבשן בעיר. בתוך הבית הבחינו השוטרים במשחק קלפים על כסף מזומן. ה-׳חגיגה׳ הופסקה וארבעה שחקנים ובעלת המקום עוכבו לחקירה במשטרת קריית גת.

IMG_4647באותה שעה הגיע צוות אחר של שוטרים למועדון באזור מתחם התחנה המרכזית בעיר. גם במקרה הזה מצאו השוטרים בתוך חדרון פנימי במועדון ארבעה שחקנים באמצע משחק קלפים על כסף. הארבעה ובעל המועדון עוכבו לחקירה במשטרת קריית גת.

בשני המקרים שוחררו החשודים בתום חקירתם, הוחרמו כספים ששימשו להימורים הלא חוקיים וכן הוחרם ציוד נוסף. היום בוצע בתחנת קריית גת שימוע ל-2 בעלי המקומות בנפרד. בהמשך יוחלט על הסנקציה שתינקט כנגדם.

במשטרת קריית גת בפיקודו של סנ״צ אבי אלקסלסי מבהירים כי תופעת ההימורים הבלתי חוקיים בעיר גוררת עבריינות נוספת למקומות המשמשים להימורים אלו. מכאן חשיבות הפעילות כמו זו שבוצעה אמש. לא רק בכדי לאכוף הימורים לא חוקיים, אלא גם ואולי בעיקר בכדי למנוע עבריינות נוספת.

צילום: חטיבת דובר המשטרה.
כתבות נוספות:  המפיק המוסיקלי ג'ורדי נפגש עם ילדי קריית גת