'פסטיבל האורות' במועצה האזורית שפיר יוצא לדרך

יתקיים בשני מוקדים עיקריים במועצה – 'שפיר' ו'אבן שמואל' – במסגרת הפסטיבל יתקיימו מופעי ילדים, סדנאות והופעות למבוגרים

זו השנה השלישית בה תקיים המועצה האזורית שפיר פסטיבל בחג החנוכה. במסגרת הפסטיבל, שייקרא 'פסטיבל האורות', יתקיימו מופעי ילדים, סדנאות והופעות למבוגרים. הפסטיבל ייערך משך יומיים בימים שני-שלישי של חול המועד בתאריכים 18-19.2 ויתקיים בשני מוקדים עיקריים במועצה – 'שפיר' ו'אבן שמואל'. ביום הראשון של הפסטיבל יקיים מופע של הזמר איתי לוי בבית התרבות ב'אבן שמואל', וביום השני יתקיים מופע של יהורם גאון.

הילדים ייהנו ממגוון סדנאות ויצירות, דוכני מזון והפעלות, שבסופן יוזמנו לצפות בהצגות המדוברות 'ניידת החלומות' ו'הסוחר המופלא', ב'שפיר' וב'אבן שמואל'. בנוסף תתקיימנה הצגות לפעוטות בספריות ברחבי המועצה. עוד יתקיימו במהלך החג אירועים ופעילויות בישובים עצמם. עקבו אחר הפרסומים. האירוע בהפקת מתנ"ס שפיר, בשיתוף מפעל הפיס ומשרד התרבות. פרטים נוספים במתנ"ס שפיר.

אשר אברג'ל, ראש המועצה האזורית שפיר: "אנו מזמינים את כל תושבי המועצה ליהנות מיומיים של חגיגה אמיתית לכל המשפחה, הפעלות ופעילויות עשירות ומגוונות לילדים, שיספקו להם שעות של הנאה. זו תהיה הזדמנות מצויינת לבלות עם כל המשפחה זמן איכות, מבלי שהדבר יהיה כרוך בנסיעה אל מחוץ לתחומי המועצה. הפעיליות שיתקיימו מחזקות את אחת ממטרות החג: חיזוק התרבות היהודית , שהיא בדיוק ההיפך מתוכנית היוונים. בהזדמנות זו אני מבקש לאחל חג חנוכה שמח לכל תושבי מועצה אזורית שפיר".

איתי לוי. צילום: דודי חסון

איתי לוי. צילום: דודי חסון