פורשים כנפיים של קרמבו

סניף "כנפיים של קרמבו" בקריית גת פותח שנת פעילות חדשה

IMGP8593 במפגש גדוש נערות ונערים, נפתחה שנת הפעילות החדשה של תנועת "כנפיים של קרמבו" בקריית גת. כנפיים של קרמבו היא תנועת נוער ארצית המובילה שינוי חברתי ובמסגרתה פעילים ילדים עם ובלי צרכים מיוחדים. בקריית גת פועלת התנועה כבר שנתיים ומידי שבוע נפגשים המדריכים עם החניכים לפעולות מלאות תוכן, שירה, ריקוד, משחקי גיבוש וכו'. התנועה קולטת ילדים רבי נכויות (מגבלות פיזיות/ קוגניטיביות/ מרחביות/ חושיות/ תקשורתיות) ונותנת מענה לצרכים החברתיים שלהם, בכוונה לסייע בפיתוח מיומנויות חברתיות, בינם לבין עצמם, ובינם לבין החונכים שלהם.
הפעולות המועברות בתנועה עוסקות בנושאים שעל סדר יומה של החברה הישראלית ובנוסף מתקיימות פעילויות של תרומה לקהילה במקומות בהם פועלים סניפי התנועה.

IMGP8610איתמר טרובק, רכז תנועות הנוער במחלקת הנוער העירונית של רשת המתנ"סים הודה לתנועה על פעילותה בקריית גת ואמר: "אני רואה כאן מדריכים שהם תלמידים שלי לאזרחות ואני יכול לומר שמבחינתי כבר קיבלתם 100 באזרחות אישית, אתם מהווים דוגמה. עיריית קריית גת והעומד בראשה, אבירם דהרי, יחד עם מחלקת הנוער עומדים מאחוריכם ונסייע על מנת שתהייה לכם שנת פעילות פוריה ומעניינת".

לאחר סדרת שירי "מורל" קבוצתיים ומהנים קיבלו המדריכים את החניכים החדשים בברכות ובתום פעילות הגיבוש, כמיטב המסורת הפריחו יחד בלונים לאוויר. הפעילות מתקיימות מידי יום שלישי במרכז העשרה שער דרום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.