פוענח תיק הצתת דוכנים וכיסאות בחוף אשקלון

בלשי היחידה המרכזית במרחב לכיש שבמחוז הדרומי, עצרו אמש מספר חשודים בהצתת מתקנים וכיסאות בחוף הים באשקלון שארעה לפני כחודש וחצי. הרקע למעשה ככל הנראה ניסיון השתלטות של גורמים עבריינים על העסקים בחופי אשקלון. חלקם של החשודים משתייכים על פי החשד לארגון פשיעה מוכר בדרום. במהלך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם בבית המשפט.

אפוד מגן: אחד מהפריטים שנמצאו

אפוד מגן: אחד מהפריטים שנמצאו

בתום פעילות סמויה בחודש האחרון של היחידה המרכזית של מרחב לכיש במשטרה בפיקודו של סנ"צ יגאל קלימיאן, נעצרו אמש שלושה חשודים בהצתת כיסאות ים ודוכנים בחוף הים באשקלון. החשודים בשנות ה-20 וה-30 לחייהם נעצרו אמש לאחר שנאספו ראיות כנגדם בהקשר לאירוע זה ומספר אירועי התפרצות שביצעו בדרום. במהלך החיפוש בביתם של החשודים נתפסו סמים מסוגים שונים ,סכומי כסף גדולים ופריטים נוספים.

מפקד מרחב לכיש נצ"מ אלי כזרי התייחס לאירוע ואמר: "רצון של גורמים עבריינים להשתלט על העסקים בחופי אשקלון מצביע על כוונתם  הפלילית להיכנס  ללא מעט תחומים ובהם חופי הים. לאור כוונות אלו ולאור חומרת המעשים ודמויות העברייניות המעורבות  טופל התיק ביחידה המרכזית של מרחב לכיש. לא חסכנו באמצעים וכוח אדם על מנת לפענח אירוע חמור זה ולהגיע לחשודים. מאמצי החקירה נתנו פרי והיום יובאו החשודים לבית משפט להארכת מעצרם".

צילום: חטיבת דובר המשטרה
כתבות נוספות:  לאס וגאס במקלט בקריית גת