ערב הוקרה לפעילי ומתנדבי מבצע "צוק איתן"

ערב הוקרה - מתוך ההצגה

מתוך ההצגה

"לב אמיץ": ערב הוקרה לפעילי ומתנדבי מבצע "צוק איתן" אל מול קהל של מאות פעילים, מתנדבים ועובדי מוסדות שהשתתפו במהלך מבצע צוק איתן במערך השירותים העירוני,הועלה ערב הוקרה מרגש במיוחד, אשר התקיים השבוע בהיכל אדית.

ערב הוקרה - נורית אזרד מנהלת מחלקת תרבות

ערב הוקרה – נורית אזרד מנהלת מחלקת תרבות

עיריית קריית גת ביקשה להודות ולהוקיר את האנשים, הגופים, המוסדות והארגונים אשר סייעו במהלך ימי המבצע לקיים בעיר,"שגרת חרום", לתרום לחוסנה של הקהילה ולסייע לילדים ובני הנוער בהתמודדות עם מצב החרום שנכפה עליהם.

מנכ"ל רשת המתנ"סים, אמיר בן שמחון, נשא דברים, בירך את הנוכחים והודה להם על הנתינה והסבלנות שהפגינו בשעת מבצע "צוק איתן" ועל התנדבותם לאורך כל השנה. כמו-כן הודה בן שמחון למנכ"ל תאטרון השעה הישראלי מר מוטי חלימי וחילק תעודות הוקרה לאישי מפתח, גורמים ושותפים שסייעו רבות לאוכלוסייה במהלך ימי המבצע- בהם לנציגי מד"א, המשטרה, כיבוי אש ,זק"א וכן לנציגי שותפות ביחד ,אשר מימנה בסיוע קהילת יהודי שיקאגו מערך פעילויות הפגה נרחב,עתיר משאבים לילדי העיר , לנציג מינהל חברה ונוער במשרד החינוך, לנציג JNF מהקק"ל ולקרן לידידות.

כל אלה נתנו יד הן מבחינת ההיערכות והטיפול במצבי חרום והן ברמת הסיוע לקהילה והנסיון לקיים אורח חיים רגיל עד כמה שניתן.

מופע בית הספר יד יצחק

מופע בית הספר יד יצחק

לאחר קבלת הפנים נהנו הנוכחים מהופעה של הנגן חזי חביבי ומקבוצת המחול של בית הספר יד יצחק אשר רקדו לצלילי השיר "מתנות קטנות" של רמי קליינשטיין בתרגום לשפת הסימנים.

לאחר הטקס הקצר, תיאטרון השעה הישראלי הציג את ההצגה "הלב האמיץ של אירנה סנלדר" המגולל את סיפורה של חסידת אומות העולם ששימשה כאחות בורשה במלחמת העולם השנייה והצילה 2,500 ילדים כאשר הבריחה אותם מחוץ לגטו למשפחות אומנה באמצעות תעודות זהות מזוייפות. לאחר ההצגה בירך ראש העיר, אבירם דהרי את הנוכחים והמתנדבים על פועלם וציין כי ההצגה המרגשת העבירה היטב את המסר של עזרה, דאגה ונתינה לזולת.

ערב ההוקרה

ערב ההוקרה | צילום: נח הירש – עיתון מה נשמע

בתום ההצגה, שרי אריה מנהלת קשרי תרבות בתאטרון השעה, ביקשה לחלק תעודות הערכה ליו"ר דירקטוריון רשת המתנ"סים, הגברת רבקה בוזגלו, למנכ"ל הרשת אמיר בן-שמחון, למנהלת מחלקת התרבות נורית אזרד ולמנהל המרכזים הקהילתיים שלומי בן שושן על תמיכתם לאורך כל השנה ביצירה ובתאטרון ועל כך שטרחו רבות מען הצלחת הערב.

כתבות נוספות:  מוסדות חינוך ללא הגנה בזמן רעידת אדמה