סיכום שנת הפעילות של מתנדבי השירות הלאומי בקריית גת

למעלה מ-90 בנות ובנים משרתים במסגרת השירות הלאומי בקריית גת בעשרות מוקדי פעילות, והשבוע הם חגגו את מסיבת הסיום השנתית המסורתית ויצאו לדרך חדשה של עשייה למען הקהילה.

IMGP7917מתנדבי השירות הלאומי בקריית גת משולבים במסגרות השונות בעיר על ידי אגף הרווחה – היחידה להתנדבות. מרטין ממו מנהלת היחידה, הסבירה כי שיתוף הפעולה בין הגופים השונים בעיר מאפשר למתנדבים לבצע שירות משמעותי ומתגמל באופן אישי ורבים מהם גם זוכים לניסיון בתחומי עיסוק שונים כתוצאה מההתנדבות. המתנדבים בקריית גת השתלבו במסגרות כמו מחלקת הרווחה, בתי ספר וגנים בעיר, בית המשפט, קופות החולים, בית נוער קדימה, היחידה להתנדבות, מוקד עירוני 106, בריאות הנפש, רשת המתנ"סים, עמותת ידיד, מרכז מולדת ועוד מסגרות רבות ונוספות.

השבוע חגגו המתנדבים במסיבת הסיום בנוכחות ראש העיר, אבירם דהרי, מנהלת אגף הרווחה, נחמה כהן, מנהלת היחידה להתנדבות, מרטין ממו והמלווה הפדגוגי ברשת המתנ"סים עוזי סולומון. ראש העיר, בירך את הנוכחים וציין כי "שנה אחר שנה זוכה קריית גת באותות הצטיינות על התנדבות אישית ועירונית והסמל של התנדבות הוא השירות הלאומי בו לוקחים חלק עשרות צעירות וצעירים בקריית גת. אני בטוח כי זו לא ההתנדבות הראשונה ובטח לא האחרונה שלכם. העשייה ההתנדבותית תורמת מידי יום לחוזק ולחוסן של החברה בעיר שלנו בישראל בכלל. אשריכם על הנתינה ותודה".

מתנדבי שירות לאומי ישובים במהלך מסיבת הסיום

מסיבת הסיום

מנהלת אגף הרווחה, נחמה כהן, הוסיפה: "הלב מתרחב לראות את כמות המתנדבות והמתנדבים ויש כמובן עוד המון קבוצות שמתנדבות בעיר במסגרות השונות אבל התנדבות בגיל כל כך צעיר וההבנה שקיימת תרומה גדולה בנתינה היא דבר גדול בעייני". נחמה כהן ביקשה להודות לכל מי שלוקח חלק בארגון מסגרות ההתנדבות של השירות הלאומי: למנהלת היחידה להתנדבות, מרטין ממו ולצוות היחידה, לעטרה בלמס וחנה בן עלי מארגון "בת עמי", לצאלה גואטה מגרעין בת-עמי, לרינת ג'רסי מעמותת של, לילך כהן מארגון עמינדב, מיכל אלקסלסי ואיילה סמס מהאגודה להתנדבות ולטלי כהן מ"משלבים בת עמי".
עוזי סולומון, מלווה פדגוגי ברשת המתנ"סים בירך את הנוכחים בשם מנכ"ל הרשת אמיר בן שמחון ויו"ר דירקטוריון הרשת רבקה בוזגלו וציין כי רשת המתנ"סים מוקירה את המתנדבים על עבודת הקודש במעונות, בגנים, בתי הספר, במועדונים וכו' והדגיש כי בהתנדבותם משמשים הצעירים דוגמה לחינוך הילדים והנוער בעיר.

כתבות נוספות:  כתב אישום: מבית כנסת והיכה את הרב הבלין

המתנדבות הכינו מצגות יצירתיות שסיכמו את הפעילות במהלך השנה והן הוקרנו לשמע מחיאות כפיים. בסיום חולקו לבנות תעודות ושי.
המשך הצלחה בדרך החדשה!