סיכום המחזור (13.5)

סיכום המחזור בכדורסל

נוער
אס"א זיו ירושלים – מכבי קריית גת 75-82
ק.גת השמינית בטבלה אירחה את אס"א זיו ירולשים מהמקום העשירי. המשחק היה שקול וצמוד לאורך כל אורכו למרות ההרכב החסר של ק.גת והלך להארכה שם המקומיים סגרו עניין וניצחו 75:82.

מכבי קריית גת – הפועל מיתר 40-94
משחק אחרון העונה. ק.גת אירחה את הלפני אחרונה בטבלה ופתחה חזק מאוד את המשחק בדרך ליתרון דו ספרתי מבטיח כבר בסיום הרבע הראשון, 11:27. ברבע השני היתרון המשיך לגדול ובמחצית, 23:47. המחצית השנייה הייתה לפרוטוקול בלבד וק.גת לא עצרה את הקצב והמשיכה להגדיל את היתרון עם משחק כדורסל נהדר ובסיום הביסה 40:94. יש לציין את דודו סבג שהצטיין במשחק עם 30 נק' כאשר חבריו לקבוצה קולעים גם הם באחוזים טובים והקבוצה קלעה 11 שלשות במשחק….כל הכבוד.
קלעו לק.גת: דודו סבג-30, אריאל בן דיין-15, אורן דגני, נדב עטיה-13 כ"א, דניאל ארונוביץ-10, ארז בן עמי-8, נתנאל מדיוני-3, דור מרקוביץ-2.

ילדים א
מכבי קריית גת – א.ס אשקלון 40-43
משחק אחרון העונה. רבע ראשון שקול בסיומו האורחים הובילו 15:12. ברבע השני ק.גת לחצה על הדוושה ופתחה פער בעזרת יכולת מצוינת של עמית נגבקר שצלף מכל מקום והיה בלתי ניתן לעצירה במשחק ובמחצית ק.גת מובילה 21:26. הרבע השלישי היה שקול יותר ושתי הקבוצות התקשו לקלוע,אך ק.גת הגדילה מעט את הפער, 23:32. ברבע הרביעי והאחרון ק.גת כבר הובילה בהפרש דו ספרתי והייתה בטוחה שהיא כבר ניצחה ,אך ריצה של האורחים והפער ירד לשלוש בלבד ובסיום ק.גת מנצחת 40:43.
קלעו לק.גת: עמית נגבקר-14, מיכאל בובר-6, עידו דגני-5, דניאל גואטה-4, ירמיהו סקוט-3, רווה דרורי, אורי זקסר, רועי לוגסי, דניאל גור אריה, עומרי קדוש-2 כ"א, אמיתי אלמקייס-1.

כתבות נוספות:  הגיבורה של קריית גת – שורדת השואה רחל גרנהולץ

קט סל א
מכבי קריית גת- הפועל באר טוביה רגבים 38-27
קריית גת הלפני אחרונה בטבלה אירחה את השלישית בטבלה ופתחה טוב את המשחק, אך בהמשך המשחק היה שקול ובשישית החמישית במשחק האורחים פתחו פער ממנו ק.גת לא הצליחה לחזור ובסיום הפסידה 38:27.
קלעו לק.גת: דניאל אלייב-9, עילי גוטניק-8, רוי ביטון, ישראל בוימל, יניב יוסופוב, ערד חג'אג', שי בוזק-2 כ"א.

סיכום המחזור בכדורגל

נוער
עירוני קריית גת – הפועל אשקלון 2:0
משחק אחרון העונה. ק.גת ידעה שרק נס ישאיר אותה עונה נוספת בליגה הלאומית לנוער. הקבוצה הייתה צריכה לנצח ולקוות לאיבוד נקודות של בני לוד בבאר שבע או לסיים בתיקו בתנאי שבאר שבע תנצח את לוד, בזמן שאשקלון התמודדה על האליפות והייתה חייבת גם היא ניצחון. אחרי כל החישובים הגיע המשחק והאורחים פתחו טוב יותר ותקפו והצליחו לעלות ליתרון משער עצמי של ק.גת, 1:0, שניסתה לחזור בהמשך, אך לא הייתה לה רגל מסיימת והמשחק הפך לשקול יותר במחצית השנייה עם יתרון מקומי, אבל כשלא כובשים- סופגים, האורחים יצאו למתפרצת והבקיעו מקרוב את השער השני שלהם ועלו ל- 2:0 שנשמר עד הסיום. בסיום המשחק ק.גת מפסידה ויורדת לליגה הארצית ומצד שני אשקלון חגגה אליפות ועלייה לליגת העל יום אחרי שקבוצת הבוגרים שלה עלו לליגת העל.
יש לציין שבכל מקרה בני לוד ניצחו בבאר שבע, כך שגם אם ק.גת הייתה מנצחת היא הייתה יורדת ליגה.

נערים א
מועדון צעירי רהט – עירוני קריית גת 1:0
כבש לק.גת: רז טלה (48)
משחק אחרון העונה. ק.גת יצאה למשחק חוץ בהרכב חסר וניצחה 1:0 משער של רז טלה בדקה ה-48 שקיבל גם כרטיס אדום בדקה ה-60.

כתבות נוספות:  ארגון בטרם: "לאסור מכירת תרסיסי שלג לילדים מתחת לגיל 14 ביום העצמאות"

נערים ג
עירוני קריית גת – מ.ס דימונה 0:10
כבשו לק.גת: לידור בן דיין (4), אייל אינברום (29, 39, 47, 53), רון לוגסי (40 בפנדל), אפק חדד (43), ניר שוקר (68, 71, 80)
משחק לפני אחרון העונה. ק.גת ממשיכה להציג כדורגל מצוין וליהנות מעונה טובה עם זכייה בתואר והביסה בקלות את דימונה עם שערים נפלאים וניצחון מוחץ 0:10.

ילדים א
מכבי פתח תקווה 2 – עירוני קריית גת 2:4
כבש לק.גת: שלו דניאל (54, 70 בפנדל)
ק.גת הראשונה בטבלה יצאה למשחק חוץ קשה מול פתח תקווה השנייה בטבלה וידעה שנקודה תספיק לה על מנת לזכות באליפות,אך פתחה לא טוב את המשחק וכבר בדקה השישית נקלעה לפיגור 0:2. ק.גת ניסתה לחזור, אבל המקומיים הבקיעו את השער השלישי שלהם שש דקות לפני המחצית והובילו 0:3. במחצית השנייה, שלו דניאל צימק ל-1:3 וק.גת עוד ניסתה לחזור, אך שוב פתח תקווה הבקיעו שער נוסף ועלו ל-1:4. בדקה ה-70, שלו דניאל צימק בפנדל ל-2:4. ק.גת מפסידה ותהיה זקוקה לנקודה בלבד משלשות המשחקים שנשארו לה על מנת לזכות באליפות.

מועדון צעירי רהט – עירוני קריית גת 3:0
כבשו לק.גת: גיא צידון (11), בר נדאו (15), עימדי קדוש (19)
מפגש בין שתי קבוצות מרכז טבלה. ק.גת פתחה חזק את המשחק ותוך 9 דקות הבקיעה שלושה שערים שנשמר עד לסיום וק.גת מנצחת 3:0.

ילדים ב
עירוני קריית גת – מכבי עירוני חורה 6:2
כבשו לק.גת: יניב ביטבבו, רואי בן דוד
ק.גת השנייה בטבלה אירחה את החמישית בטבלה וידעה שרק ניצחון ישמור על סיכוייה לאליפות העונה, אך הייתה ביום לא טוב והאורחים ניצלו זאת על מנת להבקיע שערים קלים אחרי מהלכי כדורגל נאים וניצחו 6:2. ק.גת איבדה את סיכוייה לאליפות.

כתבות נוספות:  סקר מינה צמח קובע: לראשונה יקיר שינדלר מנצח את אבירם דהרי

ילדים ג
מכבי רחובות – עירוני קריית גת 3:12
כבשו לק.גת: עומר קאופמן-2, אליה גטהון
ק.גת מהמרכז טבלה התארחה אצל רחובות השנייה בטבלה והתקשתה מאוד ובסיום הובסה 3:12.

טרום א
בני יהודה תל אביב 2 – עירוני קריית גת 9:11
כבשו לק.גת: ליאל עמר-3, אורי אזולאי-2, לירון שחר, ירין סהלו, אמיר טדלה, אוריאל גילו.
ק.גת ממרכז הטבלה התארחה אצל השנייה בטבלה ובתום משחק שקול המקומיים מנצחים 9:11.

נערות
מ.ס קריית גת – מכבי בנות עמק חפר 0:8
הבקיעו לק.גת: רעות רווחה (15, 30, 38, 43), זואי מגן (24), ליאור אדרי (34), שרית נאגאוקר (45), ריקי פנחס (58)
לא כוחות. ק.גת החזקה מהצמרת הביסה בקלילות את הקבוצה מהמרכז טבלה 0:8 עם שערים נהדרים ויכולת קבוצתית נהדרת וקרובה להבטיח את המקום השלישי המכובד.