סיום שנה מוצלח לפרויקט עידוד הקריאה ב-HP

סיום שנה מוצלח לפרויקט עידוד הקריאה במפעל HP אינדיגו בשיתוף הספרייה העירונית בקריית גת

יום א' ה- 28.6.15 ציינו במפעלים של HP Indigo בקריית גת את סיומו המוצלח של פרויקט עידוד הקריאה המתקיים זו השנה החמישית ומיועד לילדי בתי הספר היסודיים בקריית גת.

באירוע זה השתתפו ילדי התוכנית, מחנכות הילדים בבתי הספר, מתנדבי HP Indigo שליוו את הילדים בשנה החולפת, הנהלת החטיבה , הגב' לואיזה אוראל מנהלת קשרי קהילה במפעל HP Indigo, צוות הספרייה הניידת ויוזמת הפרויקט הגב' ענת רוטשילד.

השנה נבחרו ילדי כיתות ג'-ד' מבית ספר דוד אלעזר.IMG-20150708-WA0036

פרויקט עידוד הקריאה נמשך כ- 9 חודשים בכל שנה ומתחיל אחרי החגים ומסתיים בחודש יוני.

במסגרת פרויקט חשוב זה נפגשים מתנדבים ממפעל HP Indigo אחת לשבוע עם ילדי התוכנית, אוכלים עימם ארוחת צהריים ולאחר מכן קוראים יחד ספרים.

הספרייה הניידת אשר הינה סניף של הספרייה העירונית לוקחת חלק בפרויקט חשוב זה ומגיעה למספר מפגשים במהלך השנה בהם ספרנית הספרייה הניידת מעבירה פעילות לילדי התוכנית של שעת סיפור בהמחשה ויצירה אותם מכינים הילדים.

בסיומו של הפרויקט, הקריאה ספרנית הספרייה הניידת לילדים סיפור בנושא "האחר הוא אני" ולאחר מכן הכינו הילדים יצירה הכנת פרצוף כל ילד עפ"י דמיונו מחומרי יצירה שונים.

הגב' גלית כנעני, מנהלת הספרייה העירונית העניקה תעודות הוקרה והערכה למר יריב בן יוסף מהמנהלים הבכירים במפעל HP Indigo ולגב' לואיזה אוראל מנהלת קשרי הקהילה והודתה להם על סיועם ותרומתם הרבה לקידום ועידוד הקריאה בקרב ילדי קריית גת וברכה להמשך שיתוף פעולה פורה למען המטרה הנעלה ביותר והיא עידוד הקריאה בקרב ילדי דור העתיד של קריית גת.

כמו כן, ילדי התוכנית ומחנכות בית הספר דוד אלעזר העניקו מתנה לגב' לואיזה אוראל האמונה על פרויקט זה.

כתבות נוספות:  "תודה שלא ויתרתם עלינו": עובדי אינטל קריית גת סייעו לתלמידי כפר הנוער קדמה לעבור את הבגרות במתמטיקה

בסיומו של האירוע נפגשו ילדי התוכנית עם סופר הילדים מיכאל אבס שסיפר לילדים כיצד נהיה סופר חד להם חידות מתוך ספר הילדים שכתב בשם "אולימפיאדת החידות" וחילק לכל ילד את ספרו, שנרכש עבור הילדים ע"י מפעל HP Indigo עם הקדשה וחתימה שלו.

גלריית תמונות