סיום שנה במחלקה לקידום נוער

CAM00361נערות ונערים במחלקה לקידום נוער בקריית גת סיכמו שנת פעילות עשירה במסיבת סיום במסגרתה חולקו להם תעודות עשר ושתיים עשרה שנות לימוד וכן תעודות על השתתפות בפרויקטים והתנדבות אישית בקהילה במסגרות שונות. מנהל קידום נוער, דני לוגסי, מנה את הפרויקטים והודה לשותפים בעיר ובפיקוח הארצי ואיילת מרום סקרה את תכניות הלימוד במחלקה.

בקידום הנוער משלימים הצעירים השכלה ולומדים ליחידות בגרות במקצועות החובה. כמו-כן נוסף למסלולי הלימוד הפורמאליים מתקיימים במחלקה פרויקטים ויוזמות העשרה במגוון תחומים בהם תיאטרון ודרמה, מדריכי ספורט מוסמכים, קורסי הכנה לצה"ל, קורסי קוסמטיקה ועיצוב , תכשיטנות, גינון ואדריכלות נוף, חינוך תעבורתי ועוד.

IMGP7709במחלקה משתפים פעולה במהלך השנה עם נירים בשכונות, תנועת אחרי, הפוך על הפוך, הרשות העירונית למלחמה בסמים ובאלכוהול בניהולה של ג'וליה ניימן, נוער וצעירים באגף הרווחה בניהולה של מירב אלפסי ובשנה הבאה צפוי שיתוף פעולה עם מגן דוד אדום. בקורס הכשרה מיוחד בן למעלה מ-50 שעות שיועבר על ידי ערן, איש מד"א המתנדב במחלקה, שבסופו יוכלו הצעירים לקבל תעודת עזרה ראשונה. נוסף ללימודיהם, מתנדבים הצעירים בתוכניות מחוייבות אישית במסגרות שונות בקהילה כערך חובה על פי מדיניות. קריית גת מובילה במחוז דרום בנושא ההתנדבות בקהילה ו-11 מחניכי המחלקה זכאים לתעודת הערכה חברתית שהוענקה להם בטקס סיום השנה.

IMGP7745במסיבת הסיום הודה הצוות להורים המלוים שהגיעו לטקס בהתרגשות רבה. מנהל אגף חינוך חרדי והממונה על המחלקה לקידום נוער, משה ביטון בירך את הנוכחים בשם ראש העיר אבירם דהרי, הודה לצוות על ההובלה לאורך השנה וציין את החשיבות של קידום נוער, למידה ותרומה לעיר. לאחר חלוקת התעודות הצטלמו הנערים והנערות עם הצוות החינוכי של המחלקה והודו לו על ההשקעה הרבה במהלך השנה: מרסל ביתן, מורה למקצועות 10 שנות לימוד אשר קיבלה גם תעודת הצטיינות, ג'ולי פרטוק המורה לאנגלית, דניאל פרטוק מורה ללשון, קרן מגידיש מורה לתנ"ך ומתמטיקה, סבטלנה איסחקאייב מורה למתמטיקה ואלינה רומנוב מורה לגאוגרפיה ואזרחות ואחראית על תחום ההתנדבות, למדריכים מיכה בן שמעון אשר זכה לתעודת הוקרה על פעילותו, איזבלה שיינפלד, אבי הבית דוד חזן ורמי כהן, למורות החיילות יקרת ואופיר והמד"ן גיא, לשוש דיין מזכירת המחלק ולשרה מלכה אם הבית.

כתבות נוספות:  תכירו את יענקי וינברג מקרית גת מתנדב השבוע של איחוד הצלה

בחלק האומנותי של ערב הסיום הופיעה בר אבוטבול אשר משתתפת בלהקת "צעירי דור ההמשך" בהנחייתו של אבי כוכב. במחלקה מבקשים להודות למנכ"ל רשת המתנ"סים אמיר בן שמחון ולנורית אזרד מנהלת תרבות ולאבי כוכב על הסיוע.