סדרת מנוי התאטרון למבוגרים נפתחה במעמד חגיגי

מחלקת התרבות ברשת המתנ"סים קיימה ביום רביעי קבלת פנים חגיגית לפתיחת עונת המנויים עם ההצגה "נשוי במנוסה" של תאטרון הקאמרי. הקהל היה נרגש: "אחרי תקופה לחוצה מבחינה ביטחונית כייף ליהנות מקומדיה קלילה ומצחיקה"

פתיחת מינויים 026 מאות מתושבי העיר גדשו את היכל אדית ונהנו מההצגה הראשונה בסדרת המנויים השנתית. עם כניסתם של האורחים להיכל קיבל את פניהם הנגן זיו יחזקאלי המנגן על כלי הנגינה המיוחד פאנטם ולקול צליליו נהנו האורחים מכיבוד עשיר וחגיגי מטעם מחלקת התרבות ברשת המתנ"סים.

בפתיחת הערב נשא דברים מנכ"ל הרשת, אמיר בן שמחון: "אני מברך אתכם בשם ראש העיר, אבירם דהרי ובשם יו"ר דירקטוריון המתנ"ס רבקה בוגזלו וכמובן בשם צוות העובדים ומאחל לכם עונת מנויים מרתקת מלאת דרמה וקומדיה. מנוי התאטרון של רשת המתנ"סים מאפשר לכם כבכל שנה ליהנות משלל הצגות של טובי התאטראות בארץ ובמחירים אטרקטיביים".

פתיחת מינויים 029ההצגה "נשוי במנוסה" של תאטרון הקאמרי נבחרה לפתוח את עונת המנויים. מדובר בקומדיה מצחיקה בכיכובם של שמואל וילוז'ני, נדב אוסלין, לימור גולדשטיין, אנדריאה שוורץ, עידו מוסרי, אלי גורשטיין ושחקנים נהדרים נוספים. במרכז ההצגה סיפורו של ג'ון סמית, נהג מונית לונדוני שבנה לעצמו חיים כפולים שבהם הוא נשוי באושר לשתי נשים, שאינן יודעות זו על קיומה של זו. "המערכת השקרית" הזו, הבנויה על חישובי זמן מדוייקים, מתמוטטת ביום שבו ג'ון נקלע לתאונה ומאושפז בבית החולים. ההצגה בבימוי של אלון אופיר התקבלה באהדה רבה בקרב הקהל.

במחלקת התרבות מזמינים את תושבי העיר לפעילויות הנוספת שיוזמת המחלקה ומציינים כי כבר בחנוכה הקרוב צפויים אירועים לכל המשפחה בבית רחל. עדכונים על אירועים שוטפים ניתן למצוא בדף הפייסבוק של המחלקה "מתנ"ס קריית גת" ובאתר של רשת המתנ"סים קריית גת.

כתבות נוספות:  בלוני התבערה הגיעו ליער המלאכים למושב נועם ולכפר הריף