סבב "סטריטבול ישראל" – פרויקט כדורסל הרחוב הגדול בישראל, נרתם לגיוס תרומות להצלת חיו של עדי גולדשמידט "MAKE A WISH" ולעמותת

לטורניר הפתיחה של הסבב שיתקיים בדימונה ב- 1.5.18 מוזמנים להירשם שחקנים מאזור הדרום

סבב "סטריטבול ישראל", פרויקט כדורסל הרחוב הגדול בישראל יכלול השנה 7 – 9 טורנירים ברחבי הארץ בהשתתפות למעלה מ5000 שחקנים במגוון גילאים.

מלבד החשיבות שבהנגשת הכדורסל לקהילה, הציבו לעצמם מפיקי הפרויקט למטרה, לסייע בגיוס תרומות למימון תרופה מצילת חיים לעדי גולדשמידט, 11 החולה במחלת הדושן (ניוון שרירים) וחניך בתנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' ולעמותת "Make A Wish".

לקראת טורניר הפתיחה של הסבב, המתקיים בדימונה במסגרת שבוע הספורט בעיר (1.5.18) פגשנו את זיווה, אמו של עדי שאמרה בהתרגשות: "עדי שלי בן 11, הוא הילד הכי קטן – גדול שאני מכירה. הוא חולה במחלת הדושן (ניוון שרירים), יודע ומבין הכל אודות המחלה ובעיקר מבין את העתיד העגום שצפוי למי שחולה בה. יחד עם זאת יש לעדי חלומות רבים, תקוות, שאיפות גדולות ובסיסיות ובעיקר מאד הגיוניות. עדי פשוט מבקש לחיות. יש לעדי הרבה חברים שהוא אוהב, הוא חובב סטנדאפ, מחשבים וחלומו הגדול להיות מדען ולעזור לילדים אחרים הסובלים ממחלות קשות. כרגע יותר מכל דבר עדי זקוק לעזרתכם, ישנה תרופה. היא עולה 80,000 ₪ בשבוע! כל שבוע, כל החיים! בשלב זה המדינה אינה מכניסה את התרופה לסל התרופות ולכן התרגשתי מאוד מהחיבוק החם שאנחנו מקבלים ממארגני הטורניר. אנחנו עסוקים יום יום בגיוס כסף במטרה להבטיח שעדי יקבל את התרופה החשובה להצלת חיו".

זיוה מוסיפה: "את אנשי "קבוצת מיתוס" (גדי דקל) הכרנו מהפעילות אותה הם עושים כבר שנים בהתנדבות לתנועת הנוער לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים 'כנפיים של קרמבו'. "מיתוס ספורט" יחד עם חברת "שחקן אמיתי", בחרו לשלב ערך חברתי וחינוכי חשוב בסבב הסטריטבול, ובכך לסייע לנו בגיוס תרומות עבור הצלת חיו של עדי שלנו ועבור עמותת "Make A Wish".

גדי דקל, מנכ"ל "מיתוס" מפיק הסטריטבול: "אני מזמין אתכם חובבי ושחקני הכדורסל מכל רחבי הארץ, גברים ונשים לקחת חלק בטורנירים ובפרט בטורניר הפתיחה בדימונה ובמקביל להרים תרומה בסכום שתבחרו. במיוחד אני פונה לחברות מסחריות ועסקים וקורא להם לרשום לטורניר קבוצה ובכך לסייע לנו לגייס את הכסף הנחוץ לתרופה להצלת חיו של עדי"
סבב סטריטבול ישראל הנו פרויקט משותף של החברות מיתוס ספורט ושחקן אמיתי. הסבב מתקיים בשיתוף איגוד הכדורסל, אתנה ומכבי ישראל. הסבב יקיף השנה שבע ערים וצפויים ליטול בו חלק אלפי שחקנים. ההרשמה לסבב בכתובת
www.streetballisrael.co.il
ניתן להעביר תרומות גם באמצעות אתר ההרשמה.