נתנאל ציון מקום שלישי באליפות ישראל בג'ודו

נתנאל ציון, תלמיד כיתה ו' בבית הספר "הרצל" בקרית גת התמודד במסגרת אליפות ישראל בג'ודו לשנת 2016 לילדים ונוער וזכה במקום השלישי בתחרות. נתנאל מתאמן ברשת מועדוני הג'ודו בניהול יעקב בר במחלקת התרבות בבית רחל.

התחרות התקיימה השבוע בהיכל העירוני מטרווסט ברעננה ונמשכה מספר ימים במהלכם למעלה מ-2000 ספורטאים, ילדים ונוער, לקחו חלק בתחרויות ובקטגוריות השונות.  נתנאל ציון השתתף בקטגוריית הילדים.

נתנאל ציון

נתנאל ציון

נתנאל סיפר על התחרות: "היה קשה. התחרות לא היתה פשוטה כי התמודדתי עם יריבים שדורגו כחזקים ממני. לשמחתי הצלחתי לנצח אותם. היו מתמודדים מכל הארץ אבל יעקב בר המאמן שלי הכין אותי היטב. הוא מאמן מצויין ואני מאוד מודה לו".

דורון ציון, אביו של נתנאל, ליווה אותו בתחרות ואמר: "כל הכבוד לו אנחנו מאוד גאים בו ומודים למאמן שלו יעקב שנתן לו דחיפה ותמיכה. גם בית הספר הרצל כל כך תומך ועוזר ומוביל את כל התלמידים להישגיות ומצויינות בכל התחומים, אם זה בספורט, במוסיקה וכמובן בלימודים".

נתנאל מתאמן בג'ודו מזה 3 שלוש כ-3 פעמים בשבוע יחד עם המאמן יעקב בר שמספר על התחרות: "הוא התמודד במספר קרבות. הוא הוביל במהלך כל הקרב האחרון של העליה לגמר ולמעשה הפסיד למי שניצח בטורניר כולו. אין ספק שמדובר בהישג מכובד, לאורך כל הקרבות שלו הוא גם ניצח בנוקאאוט. אני מברך אותו על ההישג".

נתנאל מתאמן במסגרת חוגי מחקלת התרבות בבית רחל של רשת המתנ"סים ובאימוני הנבחרת של המתנ"ס.  ברשת בירכו את נתנאל על ההישג המרשים. זכיה זו מצטרפת לזכייתו במקום הראשון בתחרות ג'ודו שהתקיימה במחוז גוש דן בחודש מרץ האחרון ונראה כי עוד צפויות לו הצלחות רבות.

כתבות נוספות:  שחר סוסקיס הופך את סבתא למומחית בהכנת הסליים