נשים קריית גת ממשיכות להוביל את הטבלה

מ.ס קריית גת – 2:8 אס"א תל אביב

במחזור השני בליגת העל נשים אירחה אלופת המדינה מ.ס. קריית גת את מחזיקת הגביע אס"א תל אביב. המשחק הסתיים בניצחון קריית גת בתוצאה 8:2. הצטיינה במשחק שחקנית קריית גת אנדראה לאיו.

טבלת ליגת העל בכדורגל נשים

טבלת ליגת העל בכדורגל נשים

אחרי ניצחון במחזור הראשון על מ.כ רמת השרון, אירחה האלופה מקריית גת את המתחרה לתואר האלופה מתל אביב. קריית גת פתחה את המשחק עם ארבע שחקניות זרות מול זרה אחת בלבד של אס"א תל אביב, המשחק נפתח ששחקניות קריית גת מפעילות לחץ בלתי פוסק על שער היריבה אבל דווקא אס"א עלתה ליתרון ראשון. בדקה ה-8 דוברת בנדל, שוערת קריית מפספסת את הכדור שנבעט לשערה.

בדקה ה-18 קריית גת משווה ל-1:1, כדור שהגיע לקארין סנדל במרכז המגרש, הגיע לאיו שחדרה מצד שמאל לרחבה ושחררה בעיטה חזקה שהשוותה את התוצאה.

בדקה ה-22 קריית גת יצאה למתפרצת מהירה. אחרי התחלה טובה הגנת ת"א נחשפה לא מאורגנת ולא מוכנה. מור אפרים שלחה כדור מצויין לדניאל שולמן שזיהתה את שוערת אס"א מחוץ לשער והקשיתה מעליה את הכדור, שער יפהפה של שולמן, 2:1 לקריית גת.

אס"א ת"א לחצה כדי להשיג את השיוויון. בדקה ה-42 התרחש המהלך ששינה את כל המשחק, במהלך קרן של קריית גת לאיו אנדראה נגחה את הכדור לשער והכניעה את שוערת אס"א, אבל מור שקד עצרה את הכדור עם שתי ידיה על קו השער והורחקה בכרטיס אדום ישיר. בעקבות ההרחקה נשרק פנדל אותו בעטה דוס סנטוס לפינה הימנית והעלתה את קריית גת 3:1.

במחצית השניה אס"א התפרקה ולא עומדה בלחץ של קריית גת. בדקה ה-52 אנדראה לאיו המצטיינת במשחק פרצה בצד ימין והעבירה כדור רוחב מצויין לדוס סנטוס שכבשה את שערה השני במשחק שהעלה את קריית גת ל4:1. משם הניצחון הפך לתבוסה כאשר בדקה ה-62 אנדראה לאיו כבשה בבעיטה חופשית מושלמת 5:1. עד סיום המשחק עוד צימקה דורית בנדל (70) מלכת השערים בעונה הקודמת נגד קבוצתה לשעבר ומשם רק קבוצה אחת הייתה על המגרש. צמד של מור אפרים ושער נוסף של קרין רחמים מסיימים את המשחק בתוצאה המרשימה 8:2.

צילום: ולדיסלב מויסייב