נפתחה שנת הלימודים לתואר ראשון בקריית גת

שנת הלימודים האקדמית נפתחה השבוע וגם בקריית גת נפתח המחזור הראשון לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה בשיתוף עיריית קריית גת, מרכז הצעירים "תנופה" וקמפוס הנביאים

תואר ראשוןלצד פתיחת השנת הלימודים האקדמית, נפתח השבוע גם המחזור הראשון של האוניברסיטה הפתוחה לתושבי העיר והסביבה לתואר ראשון במדעי החברה והרוח. הסטודנטים זכו למלגות ולתנאי לימוד מצויינים והתחילו את הקורסים הראשונים במסגרת התואר.

תכנית הלימודים היא תכנית המשך לבוגרי הקורס "מנהל השלטון המקומי" ונבנתה בשיתוף עם מרכז השלטון המקומי. התוכנית מאפשרת למי שלמד את לימודי התעודה בשלטון מקומי לסיים את הלימודים תוך 3 שנים בלבד (3 סמסטרים בכל שנה) ולמי שלא למד במסגרת גמול קורס במינהל שלטון מקומי הלימודים ימשכו 4 שנים. הלימודים מתקיימים במהלך יום אחד בשבוע עם תוספת ימים לפי הצורך. התכנית הינה מובנית והתכנים בה נבחרו מראש ובקפידה יחד עם מרכז השלטון המקומי.

אודליה סבג, מנהלת מרכז הצעירים "תנופה" ציינה כי לראשונה תושבי העיר יוכלו ללמוד לתואר ראשון מבלי להרחיק למכללות או אוניברסיטאות רחוקות והסבירה כי הצעד הזה הוא כחלק מתפיסתם של ראש העיר, אבירם דהרי והממונה על החינוך והצעירים, חבר המועצה שי זולדן לאפשר לכל צעיר בקריית גת לרכוש השכלה גבוהה: "אנחנו שמחים לחנוך את המחזור הראשון לתואר ראשון כאן בקריית גת ומודים לאוניברסיטה הפתוחה על נכונותם לפתוח את האופציה בעיר שלנו. אנחנו נכונים לסייע לסטודנטים באמצעות מלגות וליווי אישי לאורך כל שנות הלימוד".

כתבות נוספות:  כל הסיבות לאכול פטרוזיליה המולטי ויטמין מן הטבע- 7 דברים שלא ידעתם על פטרוזיליה

Facebook Comments