נערים ג' וילדים א' קריית גת אלופי המדינה בכדורגל!

בשבוע הבא יסעו השחקנים לטורניר ייחודי איטליה. ראש העיר אבירם דהרי אירח את השחקנים בלשכתו, בירך אותם ואיחל להם הצלחה בטורניר הבינלאומי.

הישג ספורטיבי גדול לקבוצות הצעירות של קריית גת בכדורגל. קבוצת הכדורגל נערים ג' זכתה באליפות המדינה לאחר שניצחו 26 משחקים מתוך 27 ששיחקה במסגרת הליגה. 137 שערים שהבקיעו שחקני הקבוצה הכתירו את הקבוצה כאלופת המדינה.
קבוצת הכדורגל ילדים א' הוכתרה כבר כאלופה, למרות שנותר לה עוד משחק אחד אבל הפער שהיא פתחה על יריבותיה לא השאיר מקום לספק. מאמן הקבוצה ציין כי הילדים משחקים בליגה קשה במיוחד אבל המאמץ הרב והמשמעת הספורטיבית שהם מפגינים ראויה להערכה.

מנהלי הקבוצה משה סבג ואילן כנפו סקרו בפני ראש העיר את התהליך שעברו שחקני הקבוצה לאורך השנה, את המשחקים ואת ההישג המדהים. ראש העיר, אבירם דהרי, בירך את השחקנים והוסיף: "אתם נוסעים עכשיו לאיטליה, אתם מייצגים את כולנו. אתם נוסעים קודם כל כישראלים, אח"כ כקריית גתים וכמובן אתם מייצגים את עצמכם. אנחנו גאים בכם, תעשו חייל, תהנו ותנצחו".

השחקנים ביקשו להודות לצוות ההנהלה ברשת המתנ"סים , למנהלי הקבוצה וכן למאמנים: מאמן נערים ג' חן לניב ומאמן ילדים א' אסף בראון. המאמן חן לניב ביקש לציין: "אני רוצה להודות למתנ"ס ולרשות על כך שלא חסר לנו כלום, החל מציוד, מגרש אימונים מצויין, הסעות וזה בהחלט לא מובן מאליו. אני מגיע מעיר אחרת ואימנתי בקבוצות שונות וכאן בקבוצת נערים ג' בקריית גת אני מרגיש את מיצוי הפוטנציאל, את הדחיפה של השחקנים וההשקעה בהם".

כתבות נוספות:  בית"ר קריית גת מסיימת עונה בהצלחה ועולה לליגה ב'