נסיון דקירה ושוד של תלמיד ישיבה בשדרות

תוך שבוע, שוטרי תחנת שדרות של מרחב לכיש נקראו לטפל ב-2 אירועים פליליים הקשורים בישיבה העירונית בעיר. אמש (שבת), עצרו שוטרי התחנה צעיר בחשד לניסיון שוד ודקירה של תלמיד ישיבה. מספר ימים קודם לכן הוגש כתב אישום כנגד אדם אחר שנעצר ע"י שוטרי התחנה לאחר שנחשד בגניבת טלפונים סלולריים מתוך הישיבה.

משטרת שדרות

משטרת שדרות | צילום: חטיבת

בסוף השבוע האחרון התקבלה תלונה במשטרת שדרות שעניינה שוד ודקירה. תלמיד הישיבה העירונית בעיר סיפר לשוטרים כי לישיבה העירונית נכנס צעיר שדרש ממנו כסף. כאשר המתלונן סירב לתת לו את מבוקשו, שלף הצעיר סכין וחתך אותו בצווארו. כתוצאה מהדקירה תלמיד הישיבה נפצע במצב קל.

זמן קצר מאוחר, שוטרי הסיור של תחנת משטרת שדרות עצרו באזור הישיבה חשוד במעשה. לאחר מעצרו החשוד, בן 19 תושב שדרות, נלקח לחקירה בתחנת המשטרה בעיר. בסיום החקירה נכלא, ובהמשך המשטרה צפויה לבקש את הארכת מעצרו.

ביום שבת שבוע קודם לכן (11.07.2015) בשעות הערב, התקבלה במשטרת שדרות תלונה של בחורי ישיבה ועניינה גניבת 3 מכשירי סלולריים וכסף מזומן מתוך הישיבה. בעקבות התלונה נפתחה חקירה ונערכו פעולות לאיתור חשוד במעשה. בעזרת דו"ח 'תנועת בדוקאי' שמילאו באותו סוף שבוע שוטרי הסיור של תחנת שדרות, נעצר תושב העיר בן 60 בחשד לגניבה. החשוד נתפס כשברשותו מנת חומר החשוד כסם מסוג קריסטל. בחקירתו התברר כי נכנס לישיבה באמתלה של אדם שמחפש שירותים, ובהמשך ביצע את הגניבה. עוד טען החשוד כי גנב את הרכוש בכדי לממן סמים. במהלך חקירתו שיחזר את האירוע, החזיר את הרכוש ובסיום החקירה נכלא החשוד.

לפני מס' ימים הוגש כנגדו כתב אישום בבימ"ש השלום באשקלון בגין התפרצות לבית תפילה, גניבה ואחזקת סם לשימוש עצמי. כתב האישום הוגש באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל.

כתבות נוספות:  במרוץ לירושלים טראמפ מנצח את נתניהו