נכנסה למבחן והשאירה את התינוק באוטו

האם, סטודנטית באחווה נכנסה למבחן, כיבתה את הטלפון והשאירה את תינוקה בן כ-10 חודשים ברכב. הקב"ט במקום, רן שור שביצע סריקות הבחין בפעוט וחילץ אותו. האם הועברה לחקירה ושוחררה בתנאים מגבילים.

רן שור, הקב"ט שחילץ את הפעוט

רן שור, הקב"ט שחילץ את הפעוט | תמונה מפרופיל הפייסבוק

משטרת ישראל פתחה הבוקר בחקירה בעקבות מקרה בו סטודנטית, אם לתינוק בן כ-10 חודשים, הותירה את בנה הפעוט ברכב, במשך כארבעים דקות, בעת שנכנסה למבחן במקום לימודיה. ערנותו של קצין הביטחון במכללה, רן שור בעת שערך סריקה בין הרכבים הביאה לאיתור הפעוט ברכב. הקב"ט שבר מיד את חלון הרכב וחילץ את הפעוט שלמרבה המזל לא נזקק לטיפול רפואי. האם הועברה לחקירה במשטרה.

הבוקר התקבל דיווח במוקד המשטרה על רכב ובו אותר פעוט בחניית "מכללת אחווה". ניידת המשטרה שהגיעה למקום איתרה את קב"ט המקום בסמוך לרכב וזה סיפר כי במהלך סריקה שערך בחנייה הבחין בפעוט הנמצא בתוך הרכב הנעול. הקב"ט שחשש לשלומו נאלץ לנפץ את חלון הרכב ולהוציא את הפעוט מתוכו. בירור שערכו השוטרים העלה כי סטודנטיות במקום שהגיעה לבצע מבחן במסגרת לימודיה, הותירה את בנה הפעוט ברכב. לאחר שזאת אותרה, על אף הקושי להשיגה מאחר וכיבתה את מכשיר הפלאפון בזמן המבחן, היא הועברה לחקירה בתחנת המשטרה ובסיומה שוחררה בתנאים מגבילים.

כתבות נוספות:  בית ספר שפרינצק בן 60