נחנכה מועדונית רעות בקריית גת לילדים בעלי צרכים מיוחדים

IMG_4406 צילום נח הירש - עיתון מה נשמע בקריית גת moadonitreutבטקס מרגש ומלא השראה נחנכה מועדונית "רעות" – מועדונית רב תכליתית לילדים בעלי צרכים-מיוחדים ולהוריהם. המועדונית פועלת במסגרת שיתוף פעולה מוצלח של יקי צבאן, אביה של רעות ז"ל על שמה נקראת המועדונית עם האגף לנגישות ורשת המתנ"סים.

עשרות הורים וילדיהם התכנסו לטקס הפתיחה של מועדונית רעות במעמד ראש העיר, אבירם דהרי, מנהלת האגף לנגישות ויו"ר הנהלת רשת המתנ"סים, רבקה בוזגלו, מנכ"ל הרשת אמיר בן-שמחון, מנהל המרכזים הקהילתיים שלמה בן-שושן ומנהלת המועדונית שרה פרוכטר.

ראש העיר, אבירם דהרי, בירך את הנוכחים וציין כי הקמת המועדונית היא כחלק מהחזון העירוני לקידום ושיפור השירות לבעלי הצרכים המיוחדים תוך שימת דגש על הנגשה ושילוב. מנהלת אגף הנגישות, רבקה בוזגלו, הוסיפה כי "האגף פועל כל העת להנגיש את המוסדות העירוניים ולהמשיך לפתוח מועדונים ומרכזים קהילתיים שיהוו מקום הפגה להורים וילדיהם, תוך יצירת הפעלות מקצועיות ומאתגרות".

יאקי צבאן אביה של רעות ז"ל ריגש את הנוכחים כאשר הקריא את מכתבה האחרון של בתו בו הביעה את משאלתה לימים טובים יותר ולעולם מואר ומחבק בו השמש זורחת והציפורים מצייצות. לאחר פטירתה של רעות, החל אביה במפעל הנצחה וחבר לאגף הנגישות ורשת המתנ"סים על מנת להקים את המועדונית במסגרת המרכזים הקהילתיים הפועלים בעיר.

בעתיד, צפוי לקום במועדונית גם ג'ימבורי מונגש להנאת הילדים במסגרתו יופעלו חוגים ויתקיימו ימי שיא.

מועדונית רעותIMG_4445 צילום נח הירש - עיתון מה נשמע בקריית גת
כתבות נוספות:  אלופים במחזור