נחנך רשמית אצטדיון מעפילי אגוז בקריית גת

ביום שלישי בשבוע שעבר, נחנך רשמית איצטדיון הטוטו –פייס ברובע ההעפלה, ע"ש מד' מעפילי אגוז.

טקס חנוכת האיצטדיון נערך במעמד יו"ר מפעל הפייס האלוף במיל. עוזי דיין,ראש עיריית קריית גת, אבירם דהרי ,יו"ר הטוטו יוסי פילוס ,מנכל הטוטו איציק לארי וראש מינהל הספורט במשרד התרבות והספורט ,עופר בוסתן.

בטקס השתתפו יו"ר המתנסים רבקה בוזגלו, מנכ"ל רשת המתנסים אמיר בן שמחון ,שחקני מחלקת הנוער בכדורגל ומאמניהם ואנשי רשות הספורט בקרית גת .

לראשונה בישראל שיתפו פעולה מפעל הפייס והטוטו לטובת הקמת מתקן ספורט במשותף.
יור מפעל הפייס עוזי דיין ציין בדבריו: קריית גת היא היהלום בכתר אנו שמחים לעשות בה דברים בפעם הראשונה : כך בנינו בריכה לראשונה בקרית גת וכך אנו לראשונה משתפים פעולה באופן רשמי עם המועצה להסדר ההימורים והטוטו לטובת הקמת מתקן . נמשיך לתמוך בקרית גת ולהקדים את תקציבי מפעל הפייס לשנים 2019-2020.

ראש העיר ייה,אבירם דהרי ,הודה בדבריו ליור מפעל הפייס, לשרת התרבות והספורט, חה"כ מירי רגב ולנציגי הטוטו : ידוע ששיתוף פעולה פורה מביא לתוצאות שעולות על סך המשאבים, כך גם כאן ,הודות לחיבור בין כל הגורמים אנו חונכים היום איצטדיון איכותי ,הפעיל מידי יום ,שעות רבות ונותן מענה לקבוצות מקצועיות ועממיות .נמשיך לשתף פעולה עם כולכם לטובת תושבי העיר קרית גת ,ציין ראש העיר .

אמיר בן שמחון מנכל רשת המתנסים ,הנחה את הטקס וסיפר לאורחים על המתקן המשודרג המצוייד באמצעים העומדים בסטנדרטים של הליגות המקצועיות ומאפשר לקיים בו אימונים ומשחקים לקבוצות מקצועניות בכדורגל ובאתלטיקה ,גם בני נוער, גם ילדים גם קבוצת הכדורגל וגם אלופת המדינה בכדורגל נשים , כולם משחקים במתקן הזה. אמיר סיפר בשבח הירתמות כל הגורמים לטובת הקמת המתקן החיוני .

כתבות נוספות:  תיכון רבין מככב בתערוכת מיזמים ארצית של סודקות את תקרת הזכוכית

עם סיום הטקס פנו האורחים לשוחח עם חניכי מח' הנוער בכדורגל ואף בעטו כדורים לשער, לא בהצלחה מרובה יש לציין ,אל מול שוער מחלקת הנוער שהדף כמעט את כל הכדורים .

בדבריו ציין עוזי דיין כי פעם כינו את הספורט "חינוך גופני" ,יש הרבה חינוך בספורט: יש משמעת ,ומשחק קבוצתי, וויתור על אגו ,גם במשחקי ספורט בונים אישיות ואתם חווים ועוד תחוו את זה ,אמר לשחקנים הצעירים.